2726

امروز تو به تاپيك در موردش حرف بزنم گفتم تاپيك بزنم شايد شما هم از اين حسا داشته باشين🙃

مثلا يكيش اينه كه من ميرم چيزي بخرم مثلا گل يا حتي ظرف وقتي ميرم پيششون مثلا يكيش هست خيلي هم خوب نيست يا به دلم نيست حس ميكنم دلش ميخواد باهام بياد خونه الكي ميگم اينو ميخوام ميبرمش

يا مثلا اسباي خونه حتي اگه جاشون خوب نباشه جا به جاشون نميكنم ميگم شايد بهم وابسته باشن

ماشينا رو كه ميبينم هركدومو ميفهمم مثلا دختره يا پسره يا پير مرد....

شوهرم همش ميگه تو روان پريشي اما خودشه مگه نه؟😊

من خيليم سالمم🙃🙃🙃🙃

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدر احساسی استارتر جان

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

داشتم جهزيه ميخريدم همه وسايلمو خيلييي دوست داشتم به جز سبد زميني پيازم

يه دفعه رفتم ديدم همون مغازه يهدونه خيلييييي خوبشو اورده

گفتم بيارم واسم عوضش ميكني؟گفت اره خلاصه سريع با شوهرم اومدم خونه برش دارم ببرم

به هزار زور صدتا كارتون جا به جا كرديم تا رسيديم بهش

تا اوردمش بيرون يهو حس كردم بغض كرده دلش نميخواد بره

خلاصه برگردوندم سر جاش گفتم نميخواد😊

شوهرم از شدت عصبانيت سرگيجه گرفته بود🙃

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2706