2737
2734
شوهم با مامانم آبشون تویک جو نمی ره دیشب تولد مامانم بود با شوهرم اونجا بودیم شوهم اخماشو کرده بود تو هم تا ١ ساعت پیش با هم داشتیم می گفتیم میخندیدیم ولی اونجا اخماشو کرده بود تو هم ونشسته بود می دونستم از حرف مامانم که چندروز پیش زد ناراحته تو ماشین اهاش حرف زدم که به روی خودش نیاره ولی اونجا حسابی تو هم بود مامانم بهم گفت چرا ناراحته منم گفتم چیزی نیست بعد به شوهرم گفتم ناراحتی؟؟؟؟؟ اونهم جلو مامان و بابام باهام دعوا کرد و بهم گفت نفهم و روانی مگه من چکار کرده بودم با گریه رفتم تو اتاق و به بچم شیر دادم طفلی بچم از صبح تا حالا ناآرومه منو شوهرم باهام قهریم شوهرم به مامانم گفته تقصیر توئه که منو شادی دعوامون میشه
جالبه که اون به من حرف بد زده تازه فکر می کنه حق هم با خودشه وهمچنان می گه من نفهمم هردفه که دعوامون شده من رفم منت کشی ولی اینبار نمیخوام برم چون واقعاً من کاری نکرده بودم که جلو مامان و بابام باهام اونجوری رفتار کنه الان هم ناهار پختم اومد خورد و بدون تشکر رفت تو اتاقش شب هم میخوایم بریم خو فامیل اون مهمونی چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیز شوهر من هم متاسفانه با مادر من آبش تو یک جوی نمیره!خوب منم با مادر و پدر اون خیلی اختلاف نظر دارم ولی هیچ وقت بهشون بی احترامی نکردم در حالی که پدرش خیلی توو زندگی من موش دوونده!ولی شوهرم هیچ وقت این چیزا رو منظور نمی کنه!
الهی بگردم شادی عزیزم.می دونم دیشب چی کشیدی.الهی خدا هم شوهر من و هم شوهر تو رو به راه راست هدایت کنه.من همیشه روم جلوی مادر اینا از دست شوهرم سیاه می شه!
محلش نذار.به هر شیوه ای می شه اعتراضت رو ثابت کن ولی تو رو خدا نذار جنچال بالا بگیره.
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام تو هم مثل منی ،منم همیشه زود میرم منت کشی. بد عادت شدن این آقایون.
چه معنی داره که جلوی کسی بهت بی احترامی کنه.حتی اگر مقصر باشی.
اشتباه کردی ناهار درست کردی براش.
اگر برات مهم نیست که بری مهمونی نرو مهمونی.
باید متوجه بشه که تقصیر اونه.
خدایا شکر به خاطر فرشته های کوچولوم هانا جون و آریا جون
2728
نترس عزیزم خودش میاد منت کشی..
امشبم خیلی عادی مهمونیتون رو برید ولی باهاش سرسنگین باش صبر کن خودش سر صحبت رو باز میکنه..
فقط یه توصیه قهر کار بچه هاس شما باید وقتی ازش ناراحتی با رفتارت بهش بفهمونی..
خستم من همش ٤٠ روزه زایمان کردم دارم روانی میشم
من خیلی به فکرشم همه جوره مراعاتش می کنم تو بارداری و حتی زایمانم هیچی خرج رو دستش نذاشتم سال به سال خرید نمی کنم اونوقت این جواب منه؟؟؟؟ به خدا دارم روانی میشم
شادی جان در یک جمله:مردها خیلی نفهمند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هیچ وقت و توو هیچ شرایطی زنشون رو درک نمی کنن!همیشه وقتی مریضی بیشتر ازت ... می خوان!
وقتی خسته ای تازه یادشون میاد دائم دستور بدن!
و وقتی از لحاظ روحی بهشون نیاز داری کاملا می شن دیو!!!!!!
غصه نخور که 90 درصدمون هم دردیم
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2738
وای شادی همش رو انگار از رو شوهر من الگو برداشته!شوهر منم در حدی خودپسنده که چاره داشته باشه می گه بیا من رو بپرست!
اینکه غذا درس کردی کار خوبی کردی.. کارای روزمره ت رو انجام بده ولی باهاش صحبت نکن در حد حرفهای ضروری.. حرفی زد سوالی کرد خیلی سنگین و بدون شوخی و خنده جوابش رو بده.. صبر کن بالاخره خودش خسته میشه
مامان هانا فکر میکردم اینطوری بیشتر قدرمنو می دونه ولی زهی خیال باطل
بارونون باورت نمیشه برای اینکه آقا پول نداشت تو چه شرایطی زایمان کردم و حالا بعد ٤٠ روز باید عمل انجام بدم برای جبران مافات زایمانم
2706