2726

من پسر سه سال و نیم دارم.خیلی به کمک مامانهایی که بچه همسن و سال دارن نیاز دارم.پسر من مهد میره اما هر از گاهی گریه میکنه ودلش برام تنگ میشه .زیاد با بچه ها دوست نمیشه.تو کلاسهای موسیقی که تو مهدش گذاشتن  حوصله نمیکنه بشینه و یه جورایی میشه گفت شرکت نمیکنه.حرف میزنه و همه خواسته هاشو میگه اما نه مثل آدم بزرگا کامل کامل.گاهی لج های وحشتناکی داره و عصبی میشه.گاهی میگم شاید بیش فعاله که تو کلاس نمیشینه.اما تو خونه واسش داستان میگم با حوصله کنارم میشینه و باهوشه و اطلاعات عمومیش خوبه.گاهی وقتها با عروسکش میچرخه شنیده بودم علایم اوتیسمه.اما بهش میگم نچرخ وایمیسته.خیلی نگرانم.دعا گوتونم اگه راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران نباش ما در اطرافیان اون قسم داریم و تو کلینیک طیف های مختلفش رو دیدم تنها نشونش چرخش نیست و اینکه ظاهرا کودک شما به شی خاصی علاقه نداره و کار های تکراری نمی کنه به نظرم بدترین حالتش میتونه مشکل عدم توجه و تمرکز باشه چون بیش فعال ها طاقت نشستن طولانی مدت در یه جا برای کتاب خوندن یا دیدن تی وی ندارن خوش بینانه شم اینه که شیطنت داره همین

🖤 

پسر من با بچه ها بازی نمیکنه میگه تنهایی بازی کنم.وسایلشو هم به اونها نمیده.جایی دیده بودم این هم میتونه علایم اوتیسم باشه.پسر سه سال و چند ماهه شما تا چه حدی صحبت میکنه؟پسر من اگه بهش بگم مهد چی کردی خیلی خلاصه توضیح میده.بازی کردم بچه ها بودند گریه کردم.همین

خب بچس دیگه..هر بچه ای روحیات خودش رو داره

بنظر من اول یه همبازی واسش پیدا کن..ک یا بیاد خونه باهاش بازی کنه.ِیا بیرون تو.پارک ...بعدش یه همبازی شو بکن دوتا..و رفته رفته تعداد دوستاشو زیاد کن تا اخت بگیره با اجتماع....بچه 3 ساله هس..توقع نداری ک مثه ادم بزرگا بره اداره برگرده..خیلی از بچه های 7 ساله هنوز ب مدرسه عادت نکردن و گریه میکنن..اخه نمیشه بچه رو یهو برد تو اجتماع ..بنظرم توقعت از بچه بالاس..میخای یه شبه بشه دکتر مهندس واست

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
پسر من با بچه ها بازی نمیکنه میگه تنهایی بازی کنم.وسایلشو هم به اونها نمیده.جایی دیده بودم این هم می ...

دختر منم زیاد توضیح نمیده زیاد خودتو نگران نکن گلم

عشقم فقط پسر کوچولوم   

نه گلم چرا عیب روبچه میذاری همه بچه ها که مث هم نیستن 3ونیم سال زوده واسه اکثر بچه ها که سر کلاس موسیقی بشینن!همه بچه ها چرخش دوس دارن،اون حالت افراطیش بده،من چی بگم که پسرم 2سال و2ماهشه هنوزچن کلمه بیشتر نمیگه😯

فقط با چرخیدن این فکر و کردی!

نه فقط چرخیدن.تا سه سالگی ضمایر من و تو رو اشتباه میگفت ولی حالا درست شده و اینکه اجتماعی نیست.فقط از دبدن من و پدر بزرگش خوسحال میشه.

2706