2737
2734
عنوان

رمان خونها نظر بدين

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این کتابا مال‌دوران راهنمایی منِ..‌استارتر عزیز.. .‌چند سالتونِ؟

يعني براي تين ايجرها نوشته شده؟كه حوصله اينجور كتابها رو ندارم😅يا شايد هم اينكه شما كتاب مناسب سنتون رو نخوندين

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
2731
يعني براي تين ايجرها نوشته شده؟كه حوصله اينجور كتابها رو ندارم😅يا شايد هم اينكه شما كتاب ...

😂😂 من از بچگی زباد کتاب خوندم. جین ایر مال تین ایجر هاست.  بلندی های بادگیر جز رمان های معروفِ که خوندنش خالی از لطف نیست‌. اگر سبکِ نگارش قدیمی رو دوست داری و چند جلد کتاب حوصله اتو سر نمیبره بخون . کلا همه شو بخون.. هر چی دم دستت میاد بخون. خیلی خوبِ

چون قافیه تنگ آید، شاعر به جفنگ آید
واقعا نمیدونم  چی بگم. همونطور که کسی برا احساسات خودش ارزش قائل هست باید برا احساسات دیگران هم ...

متوجه منظورتون نشدم😳

2738
😂😂 من از بچگی زباد کتاب خوندم. جین ایر مال تین ایجر هاست.  بلندی های بادگیر جز رمان های معروف ...

👌🏻

من برعكس با تبلت بيشتر حال مي كنم تا كتاب كاغذي ميتونم بيارم تو رختخواب و تو تاريكي كتاب بخونم احساس ...

از اپ هایی مثل فیدیبو. طاقچه. کتابراه کتاب بگیر. هم به نویسنده و انتشارات سود رسوندی هم خوندنشون از پی دی اف خیلی راحت تره. 

هم میتونی پرداخت ارزی انجام بدی هم اگه کارت ایران رو داری با کارت ایرانت پرداخت کنی (که ارزونتر هم درمیاد)