2410
2553
عنوان

تاخیر در پریود همزمان بامصرف اوو بوست

| مشاهده متن کامل بحث + 21938 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من از وقتی شروع به خوردن کپسول اوووبوست کردم...پری عقب افتاده .یعنی برای من خوب نبوده؟دکتر طرازی بهم داد.منظورم اینه که بدون مشورت دکتر استفاده نکردم.تقریبا75 روزه عقب انداختم.

البته این ماه فرتیل ایدزنان واینوفولیک هم مصرف کردم ودارم میکنم.

روز هشتمی هم هست که 4تاآمپول پروژسترون50زدم تاپری شم اماخبری نیست از پری

هفته پیش هم سونو کردم فقط تنبلی تخمدان که همیشه باهامه بود ومشکل دیگه ای نداشتم.

بنظرم تخمدان هام هنگ کردن از ضیافت اعیونی  ای که براشون ترتیب دادم  

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
روزی سه تا

شما پری شدین یابارداربودین؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2456
ببخشید شما خوب شدین منم اوابوست خوردم تاخیر دارم و اینکه زیر دلم شدید درد میکنه

نگین جان

شماچطور ؟بارداربودین یاپری شدین؟

منم اووبوست میخورم پانزده روزه پری عقب افتاده.. بی بی چکم میزنم همش منفی میشه. دارم دیوانه میشم، نمی ...

ازمایش بدید اگه منفی بود سونو کنید و برید دکتر

ان شاءالله که باردارید و بی بی چک نشون نمیده

ولی اگه نبودید باید چک کنید تا خدای نکرده کیست نشده باشه

منم اووبوست میخورم پانزده روزه پری عقب افتاده.. بی بی چکم میزنم همش منفی میشه. دارم دیوانه میشم، نمی ...

من که منفی بودم ودکتربهم آمپول پروژسترون داد.تزریق کردم بعد9تا10روز پری شدم

2714
باردار بودم عزیزم 

خدااااارشکرررررر.مبارکتون باشه

من که منفی بودم ودکتربهم آمپول پروژسترون داد.تزریق کردم بعد9تا10روز پری شدم

اره‌ واسه منم همینطور شد، با امپول پریود شدم.. دقیقا ۶۰ روز از پریود قبلم گذشت، دکتر نگرانم کرد گفت بخاطر ضعیف شدن تخمدانات پریود نشدی....  اما خیلی سرچ‌کردم که همه گفته بودن بخاطر قرص اووبوست هستش..  دیگه نمیدونم چیکار کنم، بنظرتون اووبوست رو ادامه بدم یا دیگه نخورمش؟؟؟؟

اره‌ واسه منم همینطور شد، با امپول پریود شدم.. دقیقا ۶۰ روز از پریود قبلم گذشت، دکتر نگرانم کرد گفت ...

حتمابخور خیلی قرص خوبیه.من 2 اسفندپانکچرکردم.دکترگفت تخمک پوچ نداشتی.پس معلومه کپسول اووبوست اثر خودش ر کرده.من ده بیست تا دونه ای هم برام مونده.میخوام بر انتقال حتمابخورمشون.

ممنون عزیز دلم انشالله خدا دامنتونا سبز کنه بحق فاطمه زهرا دختر نازمممممم الان شش ماهشه

خداحفظشون کنه براتون.وان شاالله بدون درد سر داداش کوچولو ش هم بیاد😍😍😍😍

2706