2726
عنوان

عرق کردن کف دست و کف پای نوزاد

6795 بازدید | 7 پست

سلام مادران عزیز  ،کسی میدونه دلیلش چیه ؟،کف دست و کف پای بچه سه ماهه ام عرق میکنه

هیچوقت چیزی رو بزور از خداوند نخواهید که خیرش را نمی بینید،خداوند هر وقت صلاح داند عطا نماید🌷پس فقط شُکر شُکر شُکر🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ممنون عزیزان،،خداروشکر دخترم دو ماه و نیمش هست امروز دقت کردم کف دست و پاش عرق میکنه،ترسیدم گفتم یه مشکل دیگه پیدا شد،شبا خیلی گریه میکنه،بکوب ۳ساعت

هیچوقت چیزی رو بزور از خداوند نخواهید که خیرش را نمی بینید،خداوند هر وقت صلاح داند عطا نماید🌷پس فقط شُکر شُکر شُکر🌷

اره عزیزم اوابل قطره ا د میخورد بالا میاورد ولی الان دیگه مرنب میدم

پسرمنم اینطور بود.دکترش گفت به جای آد مولتی بده بهش.الان خیلی بهترشده

البته پسرمن فقط کف پاش عرق میکرد و همیشه سرد بود پاهاش

بزرگترین درسِ زندگیم اینه که خودم باید قهرمانِ زندگیِ خودم باشم.💪💪💪💪💪💪💪💪

سنبل الطیب عزیز دختر منم دست و پاهاش سرد هست و عرق میکنه یعنی مولتی ویتامین بدم بهتره یا آ د؟