عنوان

چهل روز زیارت آل یاسین ویژه مجردای عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 17047 بازدید | 802 پست
انشاالله همه مجردای این تاپیک به خواستشون برسن،ای کاش یه تاپیک میزدیم که ختمای دوره ای میزاشتیم واسه ...

یه عالمه کتاب خوب میشناسم که مطمئنم از خوندش لذت میبرید

هر کس خواست بنده در خدمتم😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راحیل جون یادت نره منو بگذاری نفر اول😍😜 شب بخیر عزیزم خداحافظ🙋

باشه عزیزم

کتاب ها رو هم دوست داشتی اینجا معرفی کن

یه تاپیک ختم معراج قدیمی بود اونجا قبلا مجردها دور هم بودن و جمع دوستانه ای داشتن. حدود دو سه, سال پیش خیلی فعال بوده. اتفاقی تاپیکش رو دیدم. 

دلم میخواست اینجا هم همچین حالتی پیدا میکرد 

اگه بقیه دوستان هم تمایل داشته باشن

من امشب کلی انرژی گرفتم. این دور هم بودن و رد و بدل کردن اطلاعات و با هم و در حق هم دعا کردن خیلی موثره تا تنهایی آدم فقط واسه خودش دعا کنه 

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2731

راحیل جون هر کاری خواستی بکنی ما چهل قلوها رو هم فراموش نکن 

بالاخره اونقدر در میزنیم تا صاحب خونه خسته بشه ودرو وا کنه به امید خدا

خوشبختی وکامیابی همه دوستان تاپیک رو از خداوند خواستارم

خدایا چی میشه یه نگاهی هم به ما بکنی

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

به نام خداوند بخشنده و مهربان

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ختم روز سی ام به نیت "بهاره" عزیز

ان شاالله حاجت روا بشی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

سلام به عروسای قشنگ و مهربون😍😘👰

ان شاالله از 15 آذر که روز تولد حضرت محمد(صل الله و علیه و آله وسلم) هست سه تا ختم شروع می کنیم:

🌷زیارت آل یاسین

🌷سوره حشر

🌷دعای یستشیر

در هر ختمی مایل به شرکت کردن هستین اسمتون رو + ختم موردنظر پست بذارین

هم میتونید تو سه تاش شرکت کنید, هم یکی, هم دوتا 🤗

ان شاالله همه تون به زودی لی لی لی 😁😍😘👰

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

راحیل جون هر کاری خواستی بکنی ما چهل قلوها رو هم فراموش نکن  بالاخره اونقدر در میزنیم تا صاحب ...

سلام گلی گلی جون

ممنون از دعای خیرت در حق همه

پست بالا رو بخون

واسه هر کدومش خواستی, اسمت رو بگو

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀 سلام به عروسای قشنگ و مهربون ...

راحیل جونم سلام

قربونت من هرسه ختم رو دوست دارم شرکت کنم اگه زحمتی نیست اسمم رو تو هر سه بنویس

ایشالا شما هم که بانی خیری زودتر از همه به ارزوت برسی گلم

خدایا چی میشه یه نگاهی هم به ما بکنی
راحیل جونم سلام قربونت من هرسه ختم رو دوست دارم شرکت کنم اگه زحمتی نیست اسمم رو تو هر سه بنویس ایش ...

به روی چشم

عزیزم 

ان شاالله حاجت روا بشی🤗

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀 سلام به عروسای قشنگ و مهربون ...

سلام به راحیل جونی و بقیه عروسای گل آینده... ان شاءالله ی روز میرسه تاپیک ازدواجمون رو میزنیم و بهم دیگه تبریک میگیم ان شاءالله

راحیل جون من تو ختم سوره حشر میخوام شرکت کنم بی زحمت اسممو بنویس

از ته ته ته دلم برای تک تک بچه های این تاپیک دعا میکنم که ان شاءالله بهترین بخت براشون رقم بخوره...محتاج دعاتون هستم 

برای حاجت رواییم صلوات میفرستی؟
سلام به راحیل جونی و بقیه عروسای گل آینده... ان شاءالله ی روز میرسه تاپیک ازدواجمون رو میزنیم و بهم ...

سلام به روی ماااهت

ان شاالله

باشه عزیزم

ان شاالله حاجت روا بشی 🌹🌷🌹

راحیل جون منم بنویس  فقط من دیر ب دیر میتونم سر بزنم تاپیک یه جوری باشه بفهمم

باشه عزیزم

واسه هر سه تا ختم بنویسم؟ 

2706