2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهرم چون از اول راضی نبود من عروسش بشم باهام بده منم اوایل حرص میخوردم هر روز تو خونمون بحث بود الان کمتر میرم هر چی ام میگه از این گوش میگیرم از اون گوش در میکنم آتیش میگیره نقطه ضعفشو پیدا کردم خخخخخ😈😈

مریم هستم 😘بعضی موقع بایدبدبودتا بفهمن خوب بودن وظیفه نیست 😏
2728

مادر شوهر من وقتی تنها  باهاش روبرو میشم خوبه ولی وقتی در کنار خواهر شوهرا میبینمش  ۱۸۰ درجه تغییر رفتار میده...

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.

از من خوبه 

پدر شوهرمممممممم واي پدرشوهرممممم 😭😭😭😭😭

باب‌اسفنجی: هوهو بترسین من یه روحم!پاتریک: باب‌اسفنجی چرا مثِ روحا لباس پوشیدی؟!باب‌اسفنجی: عه پاتریک، چجوری منو شناختی؟!!!پاتریک: هیچوقت برام غریبه نشدی که الان بخوام دوباره بشناسمت...!
مادر شوهر من وقتی تنها  باهاش روبرو میشم خوبه ولی وقتی در کنا خواهر شوهرا میبینمش  ۱۸۰ درج ...

عین مادرشوهر من

آغوشت و به غیر من به روی هیچکی وا نکن؛من و از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن؛من برای با تو بودن پر عشق و خواهشم.....
من مادرشوهرم ایییشش فعلانگم بهتره خخخ

😂😂😂😂تو پسرشو پیدا کن ننه اش پیشکش 😉😉😉😉😉

مریم هستم 😘بعضی موقع بایدبدبودتا بفهمن خوب بودن وظیفه نیست 😏

مادر همسرم ماهه ماه😍😍😍😍😍

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

من مادرشوهرم عشقه، خدا حفظش کنه واقعا عشقمه

اونایی که عادت به بحثای مسخره دارن و از من جوابی نمیبینن قبل از اینکه بگن کم آوردی یه سر به امضام بزنن بعد منو ریپلای کنن.!!!! 👈 خانوم شما اصلا ارزش جواب دادن نداری.! جواب ابلهان خاموشیست 🙄
2706