1147
44

مادرشوهرم چون از اول راضی نبود من عروسش بشم باهام بده منم اوایل حرص میخوردم هر روز تو خونمون بحث بود الان کمتر میرم هر چی ام میگه از این گوش میگیرم از اون گوش در میکنم آتیش میگیره نقطه ضعفشو پیدا کردم خخخخخ😈😈

مریم هستم 😘بعضی موقع بایدبدبودتا بفهمن خوب بودن وظیفه نیست 😏

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

مادر شوهر من وقتی تنها  باهاش روبرو میشم خوبه ولی وقتی در کنار خواهر شوهرا میبینمش  ۱۸۰ درجه تغییر رفتار میده...

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.

از من خوبه 

پدر شوهرمممممممم واي پدرشوهرممممم 😭😭😭😭😭

باب‌اسفنجی: هوهو بترسین من یه روحم!پاتریک: باب‌اسفنجی چرا مثِ روحا لباس پوشیدی؟!باب‌اسفنجی: عه پاتریک، چجوری منو شناختی؟!!!پاتریک: هیچوقت برام غریبه نشدی که الان بخوام دوباره بشناسمت...!
1140
مادر شوهر من وقتی تنها  باهاش روبرو میشم خوبه ولی وقتی در کنا خواهر شوهرا میبینمش  ۱۸۰ درج ...

عین مادرشوهر من

آغوشت و به غیر من به روی هیچکی وا نکن؛من و از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن؛من برای با تو بودن پر عشق و خواهشم.....
من مادرشوهرم ایییشش فعلانگم بهتره خخخ

😂😂😂😂تو پسرشو پیدا کن ننه اش پیشکش 😉😉😉😉😉

مریم هستم 😘بعضی موقع بایدبدبودتا بفهمن خوب بودن وظیفه نیست 😏

من مادرشوهرم عشقه، خدا حفظش کنه واقعا عشقمه

اونایی که عادت به بحثای مسخره دارن و از من جوابی نمیبینن قبل از اینکه بگن کم آوردی یه سر به امضام بزنن بعد منو ریپلای کنن.!!!! 👈 خانوم شما اصلا ارزش جواب دادن نداری.! جواب ابلهان خاموشیست 🙄
1167

مال من نه خوبه نه بد حدا اعتدال نداره اصلاااا

یوقت انقد خوبه که دلت میخاد فقط بوسش کنی یوقت انقد بیتربیت و دورو و زیراب زن ونفهم‌از اب درمیاد ک دلت میخاد چشمای کور شدشو از کاسه دربیاری

حرف حالی کردن به بعضیا از باد کردن لاستیک ماشین با دهن سخت‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎تره

من مادر شوهرم خیلی اهل متلک انداختن خدا هدایتش کنه

آه....آری.....این منم.....اما چه سود/ او که در من بود دیگر نیست ،نیست/ می خروشم زیر لب دیوانه وار/ او که در من بود آخر کیست کیست؟

مادرشوهر من هر كي ميبينش ميگه اوففف چه باحاله. چه شوخ و شنگه. خوش بحالت چه مادرشوهري داري. خبر ندارن از اون روي ديگش😏😏😏😏😏😏😏😏

دخترم تاج سرم 👧😍.   پسرم قند عسلم 👶🏻😍.  خدايا شكرت 
1151