2703
2553

ما میخواستیم بریم همدان گردی چون شوهرم همدان ساکن بود صبح بعد صبحونه راهی شدیم نرسیده به گنجنامه ماشین ریپ زد 😕تا6بعدازظهر تو تعمیر گاه بودیم منم کلا خواب بودم تو ماشین بعدشم چون شوهرم خسته بود رفتیم نهار خوردیم برگشتیم😐هر موقع میریم گنجنامه یاد اون روز میوفتیم یه بارم داشتیم این خاطره رو تو اون مسیر تعریف میکردیم برا دوستامون ماشین خراب شد 😂😂😂😂

مریم هستم 😘بعضی موقع بایدبدبودتا بفهمن خوب بودن وظیفه نیست 😏
من شوهر ندارم میشه از خودم در بیارم ؟

😂😂😂😂😂

از وقتی اومدی تو دل مامان زندگیشو رنگی رنگی کردی...ان شاالله که به سلامت به بغلم برسی.هیچکاری مهمتر از دوس داشتن تو 😍ندارم.ان شاالله هرکس که منتظره بزودیه زود دامنش سبز بشه🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما اولین بار رفتیم سفره خونه قلیون کشیدیم.برا بار اول که بهم تعارف کرد از دستش گرفتم کشیدم هییییچ تازه کلیم حلقه حلقه میدادم بیرون😂😂چشماش چهارتا شده بود میگفت بمنم یاد بده😐

پیکی به سلامتی خداوند بزن
2720

اولین قرار رفتیم تجریش.ازم‌پرسید ذرت مکزیکی دوست داری گفتم بله .بعد رفت  ژله بستنی خرید😑😑😑😑هنوزم ازش میپرسم میخنده😁😁😁😁چیزی نمیگه

دلبندم ؛بند بند وجودت را به خدایی سپردم که بیشتر ازمن هوایت را دارد😚😍
2714
ما اولین بار رفتیم سفره خونه قلیون کشیدیم.برا بار اول که بهم تعارف کرد از دستش گرفتم کشیدم هییییچ تا ...

وارد بودیا 😂

اولین قرارمارو پلیس گرامی اخرین‌قرارکرد نشسته بودیم توماشین داشتم پفک میخوردم اومدن ماروگرفتن بردن کلانتری واااای اونقدترسیده بودم سال ۹۳بود

زنگ زدن باباهامون اومدن واای

با دوس پسرم رفتیم جاده چالوس سر از کلاردشت در اوریم وقتیم برگشتیم تو جاده جیگر خرید خودش لقمه میگرفت ...

جان جان😍😍

اولین بار شوهرم رو خونه عموش دیدم.. عموش دوست قدیمی پدرم بود... شوهرم از قبل منو دیده و پسندیده بود..اونشب عموش اينا شام دعوتمون کردن و بعد شام خانواده شوهرم مثلا اتفاقی اومدن 😁😁البته نگاه های مادرشوهرم تابلو بود 😂😂😂😂😂

از رنجی خسته ام که از آن من نیست...
2706