2737
2739
عنوان

طعم شیر مادر

12902 بازدید | 22 پست

سلام .کسی هست بچه ش از همون نوزادی شیرش  نخورده باشه ?اگه هست دلیلش چی بود?من خودم شی رمو مزه کردم طعمش بد بود پسرم از همون اول نخورد میترسم این یکی نی نی م هم نخوره

خدایا همسرم و پسرم و نی نی تو دلمو به خودت میسپارم خدایا شکر

من تو بیمارستان بودم ی خانومه بچه ش شیرشو نمیخورد.دکتر اطفال اومد نوزادا رو بببنه بهش گفت خانوم برو حموم انقد بو میدی بچه سینه تو نمیگیره.

شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تو بیمارستان بودم ی خانومه بچه ش شیرشو نمیخورد.دکتر اطفال اومد نوزادا رو بببنه بهش گفت خانوم برو ...

من هر روشی که بگی امتحان کردم هرچند دقیقه که گرسنه میشد بدنم  میشستم میومدم عطر و ارایش اصلا 

چه مزه ایه?

راستش چند بار سینه خواهر شوهرمو خورد منم شیر هردوتامونو مزه کردم ببینم شاید دلیل شیر منه طعم شیر اون خیلی خوب و شیرین بود مال من یه طعم گسی داشت

2738
از همون اول مزه ی چیز دیگه ای رو نمی دونه که بفهمه شیر خوب نیست. فکر نمی کنم دلیلش مزه باشه. چیزای خ ...

نه هیچی نمیدادم هشت روزشیرمو دوشیدم تو شیشه دادم بعدش حتی تو شیشه هم نخورد 

راستش چند بار سینه خواهر شوهرمو خورد منم شیر هردوتامونو مزه کردم ببینم شاید دلیل شیر منه طعم شیر اون ...

احیانا سیر و پیاز میل نمیکردی؟ 

اعتماد به نفس بعضی ها از پهنا توحلقم
واه فکرنکنم ربطی داشته باشه کلا طعم شیدمادر زیاد جالب نیس واسه همینه ک شیرخشکیا شیرمادر و کم کم ول ...

شیر خوار شوهرم خییلی شیرین بود ولی اینم بگم یه کم تغذیه م خوب نبود یعنی خییلی کمتر از بقیه میخوردم

شیر خوار شوهرم خییلی شیرین بود ولی اینم بگم یه کم تغذیه م خوب نبود یعنی خییلی کمتر از بقیه میخوردم

خوب شما باید چیزهای سالم و خوشمزه بخوری تا شیر خوب داشته باشی 

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔

بعضی غذاهام طعم‌شیرو تلخ میکنه مثل فلفل و چیزای دیگه.باید خیل مراقب تغذیه باشی

پیکی به سلامتی خداوند بزن
2706