2733
2734

واسه نفخش هم عرق نعناع خودت بعد از هر وعده غذایی بخور...یا شربت نعناع یا عرقش رو شربت کن هر روز بخور خیلی تاثیر داره..یا هم رازیانه پودرش کن بریز تو دهنت آب هم بعدش بخور تا پایین بره خیلی خوبه...سعی کن چند ماه اول چیزای نفخ دار نخوری بعدش راحتی همه چی بخور

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه همون کولیک اید روش نوشته،واسه دل دردونفخ بهش داده

هم کولیک اید هست تو بازار هم کولیک ایز , جفتش هم کارائیش یکیه ظاهرا

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
منم دکتر برا بچم قطره کولیکد نوشت..ولی بش ندادم..بهترین راه واسه کولیک بچه ی گوش پاک کن بذا تو روغن ...

پسرم کولیک نداره ولی فوق العاده پرخوری میکنه شیرزیادمیخوره اینجوری اذیت میشه،دکترشم گفته کمتربهش می می بدم عوضش پستونک بدم تازیادی هم چاق نشه

2728
پنجاه روزشه،شکمش نفخ میکنه دکترش کولیک ایدوکامی وی بهش داده،کامی وی روخوب میخوره،ئه تأثیری نداشت؟وای ...

برای پسر من که خوب بود , سعی کن حتما بدی ببینی تأثیر داره یا نه

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
پنجاه روزشه،شکمش نفخ میکنه دکترش کولیک ایدوکامی وی بهش داده،کامی وی روخوب میخوره،ئه تأثیری نداشت؟وای ...

منم خیلی چیزها بهش دادم. ولی آخر به گفته خواهرم رسیدم که بعد سه چهار ماه خوب میشه. خواهرشوهرم میگفت ببرش حموم تو تشت آب گرم بریز و شکمشو ماساژ بده بذار نفخش کم بشه. 

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738
پلیس جان درس میخونماااا کمه ولی قول میدم زیادش کنم ان شالله تهران قبول شم

آفرییین عزیزم

40 روز حساااابی بتونی بشینی پاش دیگه عادت میشه برات تا آخرش میری به امید خدا  

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....
اها وقت نفخ داره بچه بیشتر شیر بخوره بدتر هم میشه

آره دیگه مشکل من همینه دلش دردمیکنه شیرمیخوره بدترمیشه،دکترشم میگه وزنش زیادرفته بالا کمترشیربده عوضش پستونک بده ولی من دوس ندارم بهش پستونک بدم،گریه هم میکنه زوددلم میسوزه شیرش میدم

منم دکتر برا بچم قطره کولیکد نوشت..ولی بش ندادم..بهترین راه واسه کولیک بچه ی گوش پاک کن بذا تو روغن ...

سلام عزیزم بچه منم شبا گریه  میکنه دیشب دور نافشو ماساژ دادم برای بار دوم شکمش کار کرد و خوب شد دیگه گریه نکرد حالا میخوام این کار شما را انجام بدم ولی میخوام بدونم بچه شما شکمش کار نمیکرد و یبوست داشت ؟که این کار را میکردین و چه جوری انجامش بدم 

توروخدا واقعا برای دل درد کولیکی ؟یا یبوست

بارداری طبیعی ترین پروسه روی زمین هست که به ما واگذار شده تا انجامش بدیم با کمک خدا با انرژی مثبت موجودی سالم و صالح و کارامد برای جامعه رو با وجود خودم پرورش میدم خدایا کمک کن بتونم این مسئولیتو با موفقیت طی کنم 
2706