2733
2739
عنوان

پوستم سبزس چه رنگ مویی بزنم

4040 بازدید | 26 پست

پوستم سبزس و کلا رنگم گرفتس...خیلی ناراحتم...چه رنگی بزنم....که بی ارایشم بهم بیاد...کلا بی ارایش رنگ مو بهم نمیاد..ازطرفی موهای خودمم که مشکیه سیاهم میکنه..خسته شدم..خوشبحال سفیدا

به نظر من مشکی بهتره به سبزه بیشتر میاد یا اگر دوست داری رنگ تیره بزن

الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی!در اگر باز نگردد نروم باز به جایی...پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی!کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نسکافه ای متوسط هم به نظرم بهت بیاد

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
2738
شرابي.فندقي.رنگهايي كه تن قرمز داره.

علاوه بر این رنگ ها از رنگ های قهوه ای تیره یا متوسط هم میتونی استفاده کنی‌.منم سبزه ام و رنگ های قهوه ای و شرابی بهم میاد و بدون آرایش هم قشنگه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

خواهرم سبزه تنده 

موهاش سفید شد مجبور شد روشن بکنه موهاشو یعنی عسلی خیلی روشن 

واقعا ماه شد 

قبلا همیشه میگفت من سیاهم رنگ روشن بهم نمیاد 

خیلی ناز شده اصلا هم سنشو زیاد نشون نمیده 

بخلاف من که شیربرنجم   

2706