2737
2734
عنوان

آمنیوسنتز

| مشاهده متن کامل بحث + 23932 بازدید | 46 پست
تهران عزیزم

من تهران نیستم عزیزم بپرس بهترین نمونه گیر رو پیدا کن 

انتخاب نمونه گیر ماهر مهمترین کاره 

انشالله ک سالمه 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تهران نیستم عزیزم بپرس بهترین نمونه گیر رو پیدا کن  انتخاب نمونه گیر ماهر مهمترین کاره  ...

سلام عزیزم رفتم پیش دکتر مسعود حقیقی انجام دادم.نمونه گیریشون که بینظیر بود.من تا خوابیدم گفتن پاشو برو!! به همه پیشنهادشون میکنم.انشالله که علایم سقط رو‌نداشته باشم و‌این روزها سپری بشن.من یک ماه بود از ترس امنیوسنتز شدن فقط گریه میکردم

سلام عزیزم رفتم پیش دکتر مسعود حقیقی انجام دادم.نمونه گیریشون که بینظیر بود.من تا خوابیدم گفتن پاشو ...

سخت ترین همین مرحله بود ک خداروشکر شما گذروندی...

یکهفته حداقل استراحت داشته باش بعدش هم مراعات کن 

مایعات هم زیاد بخور

غذاهایی ک یبوست میارن هم نخور...

انشالله ک جوابش هم خوبه خوبه...‌

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2728
ایشاللهه که کوچولوتم به سلامت به دنیا بیاد گلم😘🥰

ممنونم به همچنین

سلام دوستان من کرمانشاه هستم اگر برای آمینو سنتز می خواید ماهر باشه خانم دکتر معصومه فوائدی هستش من 12 اسفند آمینو شدم اصلا نفهمیدم کی سوزن رو وارد شکم کرد و نمونه رو گرفت همزمان با نمونه گیری اجازه میده همون لحظه جنین رو‌ ببینی وقتی جنین رو می بینی که داره دست و پا میزنه به هیچ دیگه فکر نمی کنی من NT 1.45بود و آزمایش غربالگری 1به 96 و ریسکم پر خطر بود و سنم 43 ساله و دکتر برام آمینو نوشت خدا رو جواب سه روز اومد مشکلی نبود و نی نی م پسر‌، به چی رو به خدا بسپارید

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 
2738

سلام.من از هفته ی پیش که دکتر بهم گفت باید آمنیوبشم کلی استرس کشیدم و تک تک کامنت های نی نی سایت رو راجب آمنیوسنتز خوندم.واقعا از دردش میترسیدم.امروز صبح انجام دادم.واقعا دردش در حد آمپوله.ترسش بیشتر از دردشه.سعی کنید آرامش خودتونو حفظ کنید.منم خیلی ترسوام ولی خیلی ساده بود

سلام عزيزم منم به علت ان تي بالا سه روز پيش امينوسنتز كردم جوابش گفتن تو اين هفته حاظر ميشه البته من ...

سلام خانمی شما چی شد نتیجه آمینوسنتزت ؟

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
سلام.من از هفته ی پیش که دکتر بهم گفت باید آمنیوبشم کلی استرس کشیدم و تک تک کامنت های نی نی سایت رو ...

سلام. به سلامتی. میشه بپرسم کجا انجام دادی و هزینه نمونه گیری و آزمایش چقدر شد؟

سلام وقت بخیر من کرج هستم ۱۳ هفته و ۱ روز غربالگری رفتم.ntجنین شده بود ۲،۴۸.تیغه بینی هم دیده شده بود گفتند پرزنته.آزمایش خون رو که دادم ریسک سندروم داون رو زده بود ۱،۱۳۸...ریسک بالا .رفتم امینو سنتز دادم الان منتظره جوابم دارم دیوانه میشم بخداااااا کی هست شرایطش مثل من باشه کمک کنید لطفااااا

سلام وقت بخیر من کرج هستم ۱۳ هفته و ۱ روز غربالگری رفتم.ntجنین شده بود ۲،۴۸.تیغه بینی هم دیده شده بو ...

عزیزم نگران نباش ان شاء الله که جوابش خیلی خوبه

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 
2706