2733
2734
عنوان

ختم چهل روزه یاسین

| مشاهده متن کامل بحث + 8307 بازدید | 1039 پست

Enese 1313 عزیزم به نیتت خوندم 

ان شاءالله حاجت روا شی گلم🌷🌸🍁

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سما جان عزیزم امروز صبح سوره یاسین رو به نیت شما خوندم انشااله ماه دیگه نی نیت تو دلت باشه

ممنونم عزیزم ان شالله شماهر حاجتی داری بزودی زود بحق همین یاسین مستجاب بشه

من اینماه نی نی  دار میشم😍

سما جون به نیتت خوندم 

ان شاءالله به حق این ماه عزیز ، همین ماه یه نی نی میاد تو دلت ..

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2738

سلام . سما خانم عزیز منم  به نیت شما خوندم ایشالله حاجت روا بشید عزیز. . التماس دعا خواهر عزیزم.  

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
بعد سما جون به نيت كي فردا بخونيم 

.منم نمیدونم فردا نوبت کدوم خواهر عزیزمون هست . لیست رو گم کردم.  خیلی خوب میشه اگر  استارتر عزیز امروز لیست کسانی که باقی موندن و نوبتشون فردا و روزهای اینده هست  رو بذارن تا  بدونیم  امرو زو فردا نوبت چه کسانی هست .

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
2706