2726

سلام. من دو ماه واسه بارداری اقدام کردم. نشد. ماه پیش 5 روز تاخیر داشتم که فکر کردم باردارم اما نبودم. حالا نمی دونم تاریخ تخمگذاری کی میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حالا که بهم ریخته عادت ماهانه شما باید یه شب در میون از بعد از پریودتون نزدیکی داشته باشید چون نمیشه روز تخمگ گذاری رو دقیق گفت مگر اینکه از کیت تخمک گذاری استفاده کنی 

ماهیان از تلاطم دریا به خدا شکایت کردن و چون دریا آرام شد خود را اسیر صیاد دید
2728
عزیزم حالا که بهم ریخته عادت ماهانه شما باید یه شب در میون از بعد از پریودتون نزدیکی داشته باشید چون ...

قبلا دقیق بود سر ساعت اما ماه پیش حسابی تو ذوقم خورد. اره کیت گرفتم. 

سلام. خوب شما شاید باردار باشی. بی بی چک نزدی؟

فکر نکنم باردار باشم یکماه هم نشده اقدام کردیم البته روز تخمک گذاریم نزدیکی داشتیم حالا صبر میکنم فردا پس فردا اگه نشدم میرم بی بی میگیرم 

My way or 👉🏼 Highway 
قبلا دقیق بود سر ساعت اما ماه پیش حسابی تو ذوقم خورد. اره کیت گرفتم. 

منم همین طور بودم یهو از 30 روز پریودام شد 39 روزه.اما الان آزمایشم مثبت شد فقط بتام پایینه برام دعا کنید 

ماهیان از تلاطم دریا به خدا شکایت کردن و چون دریا آرام شد خود را اسیر صیاد دید
منم همین طور بودم یهو از 30 روز پریودام شد 39 روزه.اما الان آزمایشم مثبت شد فقط بتام پایینه برام دعا ...

آخی عزیزم مبارک باشه. به امید خدا. بتا یهو نمی ره بالا که. هر 48 ساعت دو برابر میشه. احتمالا تاریخ لقاحت دیرتر بوده. واسه منم عا کن این ماه مامان شم.

2706