2726
عنوان

کیا مهر اقدام کردن و آبان معلوم میشه باردارن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 101114 بازدید | 16202 پست
بچه ها من نمیدونم چرا این ماه اصلا به خودم امیدوار نیستم الان وسط رو به آخر سیکلم ترشحاتم تموم شد د ...

نگار جان عزیزم علائم خر است😆

ب هیچ کدوم از حالات بدنت توجه نکن

فقط امیدت ب خدا باشه

انشالله ک مامان شدی

علائم اصلا تعیین کننده نیستن

من این ماه حتی به خودمم حس ندارم باور میکنی فقط نمیدونم چرا فک میکنم آریانا این ماه نتیجه میگیره & ...

فداتشم اینجوری میگی ذوق میکنمااا😃😃😃😃😃😃

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها دوفاستون امکان داره زمان پریودو عقب بندازه؟

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
2728
اصلا ربطی به ترشح نداره همین امیدوار نبودن بهتره یهو میشه سورپرایز میشی

هستی منم خداروشکر این ماه استرس ندارم ..

بخدا هر روز که نماز میخونم و زیارت عاشورا دونه دونه اسم همتونو میگم 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

من‌دیروز خیلی درد پریود کشیدم کمر درد و دل درد ولی پریود نشدم امروز اصلا هیچ دردی ندارم امکان داره به خاطر دوفاستون پریودم عقب بیفته؟

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
آخه پرستو هیچ حسی نیست نه دردی نه تیر کشیدنی هیچیه هیچی  بابا تا قبل اقدام داشتم زندگیمو میکرد ...

مگه همه اونایی ک مامان شدن ازین دردا و تیر کشیدنا و علائم داشتن؟ نه عزیزم اصلا اینطور نیست...

فکرتو متمرکز نکن ب فعل و انفعالات بدنت

به شددددددددت تا 2 هفته طبیعیه من یه بار 21 روز نشدو البته آخرم آمپول زدم

اخه من پریودم همیشه مرتب بوده اصلا عقب نمینداختم

بچه ها دوفاستون امکان داره زمان پریودو عقب بندازه؟

اصلیترین عملکرد دوفاستون همین تنظیم پریوده

خیییییلی کم پیش میاد عقب بیوفته بی دلیل!

بعد از قطع قرص از ۳ تا ۱۰ روز منتظر پریود باش

نشد تست بزن انشالله ک بارداری

دو ماه پیش هم دوفاستون خورده بودم ولی پریودم نرمال بود به موقع

2706