2726
عنوان

کیا مهر اقدام کردن و آبان معلوم میشه باردارن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 101114 بازدید | 16202 پست
دو سه ماه پیش آز داده a+b=37% بود به نظرتون الان ۵۰ شده؟ 

معمولا بعد ۷۵ روز از مصرف داروها باید آز تکرار شه تا تاثیر داروها مشخص شه

دوباره آز بده ‌... ایشالا که بالاتر رفته

مشکلش فقط تحرکه؟

خوده aب تنهایی چنده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون گوشه كنارا منم دعا كن

عزیزم شما که مدیری جای خودی داری مگه میشه یادم بره

فقط پرستو طفلی خیلی استرس داشت گفتم یه روز به نیتش بخونم 

وگرنه من همه بچه ها رو یاد میکنم 

هستی 

مریم 

آریانا 

مونا ....

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2728
ای جانم نگار😢😢😢😢😢😢 اشکه شوقه هااااا😭 چقد خوبی تو دختر مرسی ک لایقم میدونی...ممنون بخاطر دل ...

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

♡♡♡m&h♡♡♡ ♡♡♡m&h♡♡♡:

🍃 درمان كمبود تعداد و تحرک اسپرم

✨كنجد2ق

✨نارگيل2ق

✨گردو1عدد

✨پسته10عدد

✨فندق 20

همه را با عسل مخلوط کرده بعنوان صبحانه ابتدا معجون را خوب جويده سپس يک ليوان شير محلی بنوشيد.

@man_yek_madaraam

🦋

بچه ها من نمیدونم چرا این ماه اصلا به خودم امیدوار نیستم

الان وسط رو به آخر سیکلم ترشحاتم تموم شد دیگه هیچی نیست هیچ نشونه ی امیدی هم در خودم نمی بینم ولی نمیدونم چرا بازم الکی خوشم   

من این ماه حتی به خودمم حس ندارم باور میکنی فقط نمیدونم چرا فک میکنم آریانا این ماه نتیجه میگیره & ...

خوده آدم که قرار نیس ب خودش حس داشته باشه جان دل

از کحا معلوم😍انشالله ک تو دلت نی نی جا خوش کرده

آریانا نمیدونم چرا همش حس میکنم تو این ماه مامان میشی    

وااااای فدات بشم من 

خداکنه 😍😍😍😍😍

ان شاءالله باهم مامان شیم 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
بچه ها من نمیدونم چرا این ماه اصلا به خودم امیدوار نیستم الان وسط رو به آخر سیکلم ترشحاتم تموم شد د ...

اصلا ربطی به ترشح نداره

همین امیدوار نبودن بهتره

یهو میشه سورپرایز میشی

خوده آدم که قرار نیس ب خودش حس داشته باشه جان دل از کحا معلوم😍انشالله ک تو دلت نی نی جا خوش کرده

آخه پرستو هیچ حسی نیست نه دردی نه تیر کشیدنی هیچیه هیچی 

بابا تا قبل اقدام داشتم زندگیمو میکردم گرفتار شدیما   

2706