2726
عنوان

کیا مهر اقدام کردن و آبان معلوم میشه باردارن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 101114 بازدید | 16202 پست
واقعا هزینه های ای یو ای و ای وی اف زیاده .... ه خدا کمک کنه طبیعی باردار بشیم دیگه لازم نباشه بیوف ...

طرح تخفیف ۴۰%(دوبار آیوآی.یک بار آی وی اف.یکبار میکرو) برای فرزند اولیا اومده عزیزم

فک کنم بری بیمارستان فقط هزینه داروهاتو باید بدی

پیگیری کن ایشالا که دست پر برمیگردی

نبینم بگی حال ندارماااا  خدا گفته از تو حرکت از من برکت😆😆 موعدم ۱۰ آبان  واسم دعا ...

آریانا نمیدونم چرا همش حس میکنم تو این ماه مامان میشی   

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرستو جونم استرسو از خودت دور کن ان شاالله خدا 3تا کاکل زری 3 تاچادرزری خدا بهت بده از دیدنشون سیر ن ...

ووووویییییی چقدر قشنگ بود آرزووووت

کلی ذوق کردم به خدااااا😍😍😍

قربونت برم نگار جون

انشالله ک خدا پی دلت بهت هر چی ک آرزوته رو بده 😘

نبینم بگی حال ندارماااا  خدا گفته از تو حرکت از من برکت😆😆 موعدم ۱۰ آبان  واسم دعا ...

جدي بهت ميگم آريانا 

الان كه يه بار اين تجربه رو داشتم ميبينم چه قدر احمق بودم آخه الكي استرس چيو داشتم

تازه كه باردار شده بودم خوب هورمونا خيلي به هم ريختست ديگه همش ميگفتم من چرا بچه دار شدم من فقط شوهرمو دوست دارم

ببين الان كه يه بار اين اتفاق افتاده ميگم شد شد نشد بعدا 

فقط پول داروها اذيت ميكنه😂😂😂

توام اينقدر استرس نداشته باش به خدا تهش هيچي نيست

بزار روز ٣٠ موعدت بزن زودتر بزني خيلي احتمالا هست كه الكيه 

اون موقع ديگه خيالت راحته

2728
ووووویییییی چقدر قشنگ بود آرزووووت کلی ذوق کردم به خدااااا😍😍😍 قربونت برم نگار جون انشالله ک خد ...

ای جاانم عزیزم

حالا که خوشت اومد انقد میشینم دعا میکنم تا خدا بهت یه جین فسقل بده نتونی زلفاتو شونه کنی     

امروز حتما حتما به نیتت زیارت عاشورا میخونم و اگه قابل باشم دعا میکنم   

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
قیمتش میدونی چنده؟

قرصه...برای کمک به بهبود وضعیت اسپرم...۷۵۰۰۰ تومن

منتها سر خود نگیر

شوهرت هم مجدد آز بده اگر بهتر نشده دکترش رو عوض کنه و پیش اورولوژی بره ک تخصص ناباروری مردان رو داشته باشه 

خوردن بیش از حد ویتامین ای خودش کلی مضره

من حسام فقط واسه بقيه ست  نه كسي به من حس داره نه خودم دارم😄😄😄

هستییییییی برات میخوام حس در کنم 😄😄😆😆

حسم بهم میگه تو ارادت قویه و خیلی زود سرپا میشی و اینبار نتیجش مثبته مثبت میشه 😇

ای جاانم عزیزم حالا که خوشت اومد انقد میشینم دعا میکنم تا خدا بهت یه جین فسقل بده نتونی زلفاتو شونه ...

ای جانم نگار😢😢😢😢😢😢

اشکه شوقه هااااا😭

چقد خوبی تو دختر

مرسی ک لایقم میدونی...ممنون بخاطر دل پاکت

ممنون😢

انشالله هر چی از خدا میخوای خدا بهت بده🙏

من حسام فقط واسه بقيه ست  نه كسي به من حس داره نه خودم دارم😄😄😄

من این ماه حتی به خودمم حس ندارم باور میکنی

فقط نمیدونم چرا فک میکنم آریانا این ماه نتیجه میگیره   

2706