848
648
عنوان

کیا مهر اقدام کردن و آبان معلوم میشه باردارن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 96974 بازدید | 16202 پست
اره فقط تحرک. آ ب به تنهایی مهم نیست باید با هم به ۵۰درصد برسه

چرا عزیزم ....aب تنهایی هم مهمه

حداقل باید حدود ۱۰ باشه

💛خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم .شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم، و دانشی که تفاوت این دو را بدانم💚

اینقد بهش تقویتی میدم ایشالا این ماه دیگه نینی بیاد

انشالله ک میاد

آفرین...تغذیه خیلی مهمه

💛خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم .شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم، و دانشی که تفاوت این دو را بدانم💚

♡♡♡m&h♡♡♡ ♡♡♡m&h♡♡♡:

🍃 درمان كمبود تعداد و تحرک اسپرم

✨كنجد2ق

✨نارگيل2ق

✨گردو1عدد

✨پسته10عدد

✨فندق 20

همه را با عسل مخلوط کرده بعنوان صبحانه ابتدا معجون را خوب جويده سپس يک ليوان شير محلی بنوشيد.

@man_yek_madaraam

😁😃
836

بچه ها من نمیدونم چرا این ماه اصلا به خودم امیدوار نیستم

الان وسط رو به آخر سیکلم ترشحاتم تموم شد دیگه هیچی نیست هیچ نشونه ی امیدی هم در خودم نمی بینم ولی نمیدونم چرا بازم الکی خوشم   

من این ماه حتی به خودمم حس ندارم باور میکنی فقط نمیدونم چرا فک میکنم آریانا این ماه نتیجه میگیره & ...

خوده آدم که قرار نیس ب خودش حس داشته باشه جان دل

از کحا معلوم😍انشالله ک تو دلت نی نی جا خوش کرده

آریانا نمیدونم چرا همش حس میکنم تو این ماه مامان میشی    

وااااای فدات بشم من 

خداکنه 😍😍😍😍😍

ان شاءالله باهم مامان شیم 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری ام را میگویم  
بچه ها من نمیدونم چرا این ماه اصلا به خودم امیدوار نیستم الان وسط رو به آخر سیکلم ترشحاتم تموم شد د ...

اصلا ربطی به ترشح نداره

همین امیدوار نبودن بهتره

یهو میشه سورپرایز میشی

خوده آدم که قرار نیس ب خودش حس داشته باشه جان دل از کحا معلوم😍انشالله ک تو دلت نی نی جا خوش کرده

آخه پرستو هیچ حسی نیست نه دردی نه تیر کشیدنی هیچیه هیچی 

بابا تا قبل اقدام داشتم زندگیمو میکردم گرفتار شدیما   

727
بچه ها من نمیدونم چرا این ماه اصلا به خودم امیدوار نیستم الان وسط رو به آخر سیکلم ترشحاتم تموم شد د ...

نگار جان عزیزم علائم خر است😆

ب هیچ کدوم از حالات بدنت توجه نکن

فقط امیدت ب خدا باشه

انشالله ک مامان شدی

علائم اصلا تعیین کننده نیستن

من این ماه حتی به خودمم حس ندارم باور میکنی فقط نمیدونم چرا فک میکنم آریانا این ماه نتیجه میگیره & ...

فداتشم اینجوری میگی ذوق میکنمااا😃😃😃😃😃😃

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری ام را میگویم  
822
اصلا ربطی به ترشح نداره همین امیدوار نبودن بهتره یهو میشه سورپرایز میشی

هستی منم خداروشکر این ماه استرس ندارم ..

بخدا هر روز که نماز میخونم و زیارت عاشورا دونه دونه اسم همتونو میگم 

من‌دیروز خیلی درد پریود کشیدم کمر درد و دل درد ولی پریود نشدم امروز اصلا هیچ دردی ندارم امکان داره به خاطر دوفاستون پریودم عقب بیفته؟

خواهشا برای باردار شدنم با دلای پاکتون یه صلوات بفرستین😔
آخه پرستو هیچ حسی نیست نه دردی نه تیر کشیدنی هیچیه هیچی  بابا تا قبل اقدام داشتم زندگیمو میکرد ...

مگه همه اونایی ک مامان شدن ازین دردا و تیر کشیدنا و علائم داشتن؟ نه عزیزم اصلا اینطور نیست...

فکرتو متمرکز نکن ب فعل و انفعالات بدنت

835