باز هم یه تاپیک دیگه...

این ماه هم ماه پر برکتی بود

ای خدا میشه این آخرین تاپیک باشه؟؟

هر کی میاد همین ماه باردار بشه!!!

یه صلوات بفرستین واسه همه منتظرا....

يا جابر العظم الکسیر ؛ ای التیام بخش استخوان شکسته»
1396/07/16
|
10:09

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ینی واقعنی منم دارم مامان میشم؟ینی کنجد کوچولوالان تو دلمه؟وااااای خدایا شکرت   الهی فدات بشم کنجد مامان  

من😊😊دوساله دارو مصرف میکنم دیگه دکتر نمیرم خسته شدم اینماه سپردم بخدا 

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم هزاران مرتبه شکرت خداجونم ممنونم که حاجتمو دادی قربون عظمتت ،قربون بخششت ،خداجون من ازت خواستم و دریغ نکردی خداجون من گفتم نزار از محرم حسینت دست خالی بیام بیرون دستمو پر کردی خدایا من ازخودت خواستم از علی اصغر خواستم از امام حسین خواستم و اجابتم کردی خداجون حتی اگه تا آخر عمرم هرثانیه ش هم مشغول شکر گذاری باشم بخاطر این هدیه بزرگ و قشنگت بخاطر این معجزه بازم کمه ...خیلی دوستت دارم خداجون نینیمو صحیح و سالم بزار توبغلم
انشاءالله این ماه هم مامان زیادی داشته باشیم

داشتم اونور جوابتو میدادم دیدم میگه قفله داشتم سکته میکردم.چشم عزیز دلم مراعات میکنم مرسی از راهنماییت

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ینی واقعنی منم دارم مامان میشم؟ینی کنجد کوچولوالان تو دلمه؟وااااای خدایا شکرت   الهی فدات بشم کنجد مامان  

مگه شما باردار نشدی ماه پیش؟؟

می گویم حالم خوب است ولی تو باور نکن...می گویم دیگر انتظار آمدنت صبرم را لبریز نمی کند ولی تو باور نکن...می گویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و آشنا ، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیبم نمیشودولی تو باور نکن...می گویم دیگر سوال دیگران که چرا نمیگذارید کودکی نصیبتان شود اذیتم نمی کند ولی تو باور نکن...می گویم دیگر در آرزوی داشتنت آه از ته دل نمیکشم، گریه نمیکنم ولی تو باور نکن... تو باور نکن کودکم باور نکن...من هنور پرم از خواستنت...

🌹الهم صلی علی محمد و آله محمد 🌹

خدای من ....این روزها بیشتر حواست به من باشد... می گویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است .....حواست باشد که من شکست نخورم ... من هنوز هم تو را قاضی الحاجات می خوانم...حتی اگر تمام التماسهایم را نادیده بگیری....هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم حتی اگر سخت بگیری ...هنوز هم تو همان خدایی ...اما من ..... مگذار از دست بروم ....من امیدم به توست ...برای دلم امن یجیب بخوان ....امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطر دلم ....!تا آرام گیرد این قلب ناآرام من ...خدای من ..به حضورت ..به نگاهت ..به یاریت نیازمندم...... سالهاست به این نتیجه رسیده ام که تو آن مشترک مورد نظری هستی که همیشه در دسترسی 💚                      💗الهی و ربی من لی غیرک💗
من هرچی تاپیک اقدامی میبینم اضافه میکنم به علاقمندیام   منم بعد پری باز اقدام میکنم

انشاالله آخریش باشه

از ماه بعدش بری تو تاپیک مامانا

يا جابر العظم الکسیر ؛ ای التیام بخش استخوان شکسته»
انشاالله آخریش باشه از ماه بعدش بری تو تاپیک مامانا

ایشالا.میخوام این ماه کیت بخرم، شوهرمم خرنوب بخوره ببینم جواب میده یا نه.ماه قبل که انقد رژیم گرمیجات سفت و سخت داشتم نتیجه ام نگرفتم