2410
2553
عنوان

شادی حق همه بچه هاست

488 بازدید | 16 پست

هفته ملی کودک از 15 مهر آغاز شده و تا 21 مهر ادامه دارد. چه بهانه ای از این بهتر که نه فقط برای یک روزبلکه برای یک هفته همه ما والدین هم وغممان را بگذاریم برای شاد کردن بچه ها؛البته نه فقط بچه های خودمان؛ بچه هایی که کسی را ندارند تا ساده ترین و ابتدایی ترین نیازهایشان را برآورده کنند هم بچه های سرزمین ما هستند.همان هایی که کسی را ندارند به مناسبت هفته ملی کودک شادشان کنند و برایشان جشن بگیرند. این روزها بهترین فرصت است تا حتی برای دقایقی کوتاه هم که شده ،لبخند را به لب‌های زیبای این کودکان هم بنشانیم. شادی حق همه بچه هاست.

پس با هر روشی که دوست دارید برای این پروژه شادسازی دست به کار شوید واز کارهای خوب و زیبایتان برای ما بنویسید.اگرهم تمایل داشتید تصاویر این لحظه‌های به یاد ماندنی را در همین تاپیک با بقیه دوستان به اشتراک بگذارید.

من فکر میکنم میشه یک تعدادی موشک و قایق کاغذی درست کرد 

یک کار ساده است ولی واقعا کودکان از این کارها خیلی خوشحال میشن 

دختر من نزدیک 5 ساله هست دنیارو براش بخرم به اندازه اینکه براش موشک درست کنم شاد نمیشه 

دنیای دوست داشتنی ای دارن بچه ها 

کاش میشد بهشون نزدیک تر بود 

البته من نمیدونم حرکت خیری در پیش هست یا جایی جمعی چیزی برای بچه ها یا نه 

فقط یک پیشنهاد بود 

چه در منزل خودتون برای کودک خودتون چه جایی که بچه ها جمعن میشه از این کارها کرد برای شاد شدنشون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تو مهد کودک دختر ما روز جهانی کودک حقوق شون براشون تکرار کردن تا یاد بگیر خیلی بامزه بود خیلی خوشم ا ...

سلام سوان جون. میشه بپرسم  مهد دخترتون کجاست؟ در به در دنبال یه مهد خوب میگردم 

سلام سوان جون. میشه بپرسم  مهد دخترتون کجاست؟ در به در دنبال یه مهد خوب میگردم

مهد" کودک من " تو دولت ...من کلن خیلی خیلی راضیم واقعا خیالم راحته از طرف رفتار و تربیت درست با بچه ...  همیشه دغدغه ی من بود مهد کودک ...

2714

واى چه جالب دختر من هم همين مهد مى ره و خيلى خيلى راضى هستيم چون من و همسرم حساسيت خاصى داشتيم و خيلى دنبال مهدى بوديم كه با يك شيوه جداى بقيه اداره بشه كه پارسال اينجا رو پيدا كرديم و خواسته هامون هم مرتفع شد مهد كودك من با مديريت خانم حسين نژاد عزيز

تو اين مهد ،كودكى بچه ها فداى تعدادى كاردستى و كلر بوك آخر سال براى أوليا نميشه حتى اردوها وروزهاى خاص و جشنهاش هم بنظر من متفاوته دختر من از ٢/٥ سالگى مهد رفته اما من اين مهد رو واقعا تاييد مى كنم و به مامانايى كه دغدغه آموزشى رو دارن كه توى روح بچه بشينه توصيه مى كنم

تو اين مهد ،كودكى بچه ها فداى تعدادى كاردستى و كلر بوك آخر سال براى أوليا نميشه حتى اردوها وروزهاى خ ...

سلام عزیزم ببخشید بیشتر از چه نظر اونجا اوکیه چون وقتی تو این محدوده دنبال مهد میگردی همه دوره ات میکنند خیلی خوب حرف میزنند نمیدونی کجا بری ولی من دوست دارم بچه ام جایی بره که ارامش داشته باشه و بیشتر کودکی کنه 

سلام عزیزم ببخشید بیشتر از چه نظر اونجا اوکیه چون وقتی تو این محدوده دنبال مهد میگردی همه دوره ات می ...

عزيزم تو اين مهد دروغ تحويلت نمى دهن،اگه كاردستى مى بينى واقعا كار دست فرزند خود شما ست و زرق و برقى نيست كه كار دست مربى باشه ،به هر بهونه اى براى شما خرج درست نمى كنند،به قيمت راضى كردن من مادر كودكم و كودكى اش قربانى نميشه ،كلاسهايى كه در مهد برگزار ميشه واقعيه مثلا من در مهد قبلى دخترم اسم كلاس خلاقيت بود اما همون كاردستى رو درست مى كردن مى دادن دست بچه،در نهايت عزيزم از نظر من اين مهد شايد ظاهرى تجملاتى نداشته باشه و تبليغات گسترده اى هم نكرده باشه اما فرزند

من بيشتر ازاينكه كلاسهاى متفاوت بره روحش پرورش پيدا مى كنه و چيزهايى رو مى ياد خونه و به من انتقال ميده كه من و پدرش لذت مى بريم كه رشد رو واقعا در دخترمون حس مى كنيم شما هم بهتره برى و از نزديك ببينى و تفاوت رو خودت حس كنى

ميشه بپرسم ادرس اين مهد كجاست

عزیزم من هم این مهد کودک ؛کودک من رفتم الانم بچه ام داره اونجا میره واقعا که همینطوری بود که دوستان گفتند فقط الکی ظاهر حفظ نکردند شبیه هتل باشه برای دید مامانها ولی بچه ها نتوانند از محیطش استفاده کنند از چمن های تو حیاطش و کف پوشاش معلوم بود بچها استفاده می کنند نه اینکه دست نخورده بمونه و فقط بچه ها ساکت یه جا بشینند کلاسهای اموزشیشون همش با بازیه من انعکاسشو تو بچه ام میبینم و دایم از اونجا برای منو باباش تعریف میکنه حتی روزهای تعطیل من به بدبختی نگهش میدارم میگه چرا نمیرویم مهد کودک

2706