2410
2553

من خیلی وقت بود دنبال جراح بینی می گشتم که مثل خارجیا عمل کنه و طبیعی باشه و اصلا کسی نفهمه و بالاخره بعد از پرس و جو های فراوان پیش دکتر عمل منافی رفتم برای عمل. خیلییییی خوب دراورده . حتی نتیجه بعد از یک ماه مشخص بود. الان که شش ماهه میگذره اصلا و ابداً کسی نمی فهمه که عمل کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دکتر قیمت مناسب و کارشم خوب باشه میخواید برید دکتر ماریا مرادی خدایی من پیش کلی تهران رفتم کار دکتر عالی با این که بسینیم گوشتی الان یکساله گذشته هر جا میرم میگن بینیتو کی عمل کردهعکسم داخل پیج دکتر هستhttps://www.instagram.com/drmariamoradi/

نظرتون راجع به دکتر زرگری چیه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2456
2714

کانی جون من خودم بعد کلی پرس و جو رفتم پیش دکتر سینا غیاثی و  جراحی انجام دادم و خداروشکر الان خیلی راضیم چون عمل قبلیم بینی ام کاملا نامتقارن شده بود و قوسش خیلی زیاد شده بود بعد کلی پرس و جو رفتم پیش ایشون و خداروشکر خوب شدم و اصلا مشکلی ندارم .

دوست منم پیش ایشون عمل کرد و منم خودم قراره برم پیش دکتر شیرازی برای ماه اینده جراحی کنم.

سلام عزیزم.شما پیش دکتر شیرازی عمل کردین؟ میشه بگین چطور بود؟الان راضی هستین؟ بینیتون چه مدل بود؟هزینش چقد شد؟ببخشید ک سوالام زیاده چون منم میخام پیش ایشون عمل کنم گفتم کاملا تحقیق کنم راستی به من گفتن۱۰تومن

سلامتی حضرت عشق دوتا صلوات😉

ببین پیش جراح بینی که پول کم بگیره بری جراحی ات خوب نمیشه. از قدیم گفتن هر چی پول بدی آش می خوری. دختر عمم پیش دکتر حسن فیروزی عمل کرد خیلی راضیه ولی دختر خالش پیش یه دکتر عمل ارزون انجام داد و مجبور شد دوباره عمل کنه . دکتر خوب باید منصف باشه و عمل بینی ام یه باره و تموم میشه پس پولش نباید مهم باشه 

ن موافق نیستم اتفاقا الان اکثر دکتر دکترا پولکین من خودم کل تهرانو گشتم تا دکتر پهلان پیدا کردم هم هزینه اش مناسبه هم عملش عالی من بینیم گوشتی بود بیا ببین چی شده هر کی میبینه باورش نمیشه عکسم ببین

https://www.instagram.com/drpahlevan.omfs/

2706