2733
2734

سلام. من دنبال یه دکتر جراح برای عمل  بینی  استخوانی  هستم که هزینه اش 5 میلیون باشه و کارش هم خوب باشه  و درتهران باشه . اگر سراغ دارین بهم بگین و یا کسی تازگی عمل کرده  کمی اطلاعات بده . واسه یکی از دوستام میخوام که  ایران زندگی نمیکنه  و میخواد بیاد ایران عمل کنه . مرسی .

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
منم میخوام واسه بینی گوشتی🙋

کاش دوستان بیان و معرفی کنن 

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حدودا ۷ سال پیش ، پیش دکتر فتاحی (ونک هست مطبش) عمل کردم و اون موقع دقیقا شد ۵ میلیون تو بیمارستان کسری ، خیلی هم راضی هستم. کلا میدونه باید چی کار کنه و متناسب با صورتت عملت میکنه ،یعنی تو مطبش که بری کسایی که عمل کردن پیشش بینی هاشون اصلا شبیه هم نیست . واقعا هم تمیز کار کرد ، خیلی طبیعی و دقیق و چیزی که اون موقع گفت این بود که بینی بعد از ۳ سال تو صورت جا میوفته و بعد از سال اگه فکر کردی راضی نیستی بیا برات مجانی دوباره عمل میکنم. واقعا هم درست بود.

2728
من حدودا ۷ سال پیش ، پیش دکتر فتاحی (ونک هست مطبش) عمل کردم و اون موقع دقیقا شد ۵ میلیون تو بیمارستا ...

مرسی عزیزم

دکتر قارونی ،بصام،مفرد البته از من به شما نصحیت مبنای انتخاب دکترتون قیمت نباشه.ولی اینایی که گفتم دکترای خوبی هستن البته سلیقه ی شخصی افراد در این موضوع دخیل هست.با این رنجی که گفتین اینا هستن که البته فرم عمل هاشون با سلیقه ی خودم جور نیست

یه چیز دیگه اینکه من شدیدا پلیپ بینی داشتم و سردرد های شدید میگرفتم و هر دوسال یکبار میرفتم پلیپ عمل میکردم. عمل بینی من حدودا ۳ ساعت طول کشید که بیشتر به خاطر پلیپم بود ، بعد از اون دیگه کلا مشکل پلیپ هم حل شد.

دکتر قارونی ،بصام،مفرد البته از من به شما نصحیت مبنای انتخاب دکترتون قیمت نباشه.ولی اینایی که گفتم د ...

دوستم بینی قوز دار و کشیده و افتاده و اسنخونی داره میخواد طبیعی بشه و فانتزی و عروسکی و سر بالا نمیخواد . فقط طبیعی باشه و جمع و جور بشه . فکر میکنید کدوم دکتر خوبه برای این نتیجه ؟

2738
من حدودا ۷ سال پیش ، پیش دکتر فتاحی (ونک هست مطبش) عمل کردم و اون موقع دقیقا شد ۵ میلیون تو بیمارستا ...

اسم دکتر فتاحی چیه ؟؟؟

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
دوستم بینی قوز دار و کشیده و افتاده و اسنخونی داره میخواد طبیعی بشه و فانتزی و عروسکی و سر بالا نمیخ ...

والا دکتر معرفی کردن یه خورده سخته ولی اگر بینی استخوانی داره که خیلی بزرگ هم نیست و طبیعی هم می خواد دکتر ابیانه هم دکتر خوبی هستن من خودم بینیم قوز نسبتا بزرگی داشت ۱۰ ماه پیش عمل کردم و خیلی راضیم اما می دونید خیلی ها رو هم دیدم که عمل کردن و مشکلاتی دارن و راضی نیستن.اینِ که اصلا به کسی توصیه نمی کنم بیاد حتما با دکتر من عمل کنه .حتما تحقیق کنن شخصا ولی به تجربه دیدم روی هر دکتری زوم کنی یه عالمه راضی و ناراضی خواهی دید.این قدر این پروسه ی انتخاب سخته که برای خودِ من ۶ ،۷ سال طول کشید.😊😊😊😊😊

والا دکتر معرفی کردن یه خورده سخته ولی اگر بینی استخوانی داره که خیلی بزرگ هم نیست و طبیعی هم می خوا ...

هم بزرگه هم غضروغی و هم قوز دار و کشیده .. الان دکتر قارونی رو دیدم عملهاشون خو ب هستن ولی ادم احساس میکنه بیشتر عکسها فتو شاپ هستن نمیدونم ... میشه زینه درکتر ایبانه رو بگین عزیزم..

دکتر قارونی ،بصام،مفرد البته از من به شما نصحیت مبنای انتخاب دکترتون قیمت نباشه.ولی اینایی که گفتم د ...

کار دکتر بصام روهم دیدم ایشون کارشون خوبه و بیتشر عکسها دیدم  استخونی عمل میکنن و میدونید هزینه چقدرهست ؟؟

دکتر مفرد رو م دیدم کارشون خوبه ولی نوک بینیها اکثرا تیز هست به نظر من 

https://www.instagram.com/dr_mofrad_h/

کار دکتر بصام روهم دیدم ایشون کارشون خوبه و بیتشر عکسها دیدم  استخونی عمل میکنن و میدونید هزینه ...

https://www.instagram.com/dr_ali_bassam/

2706