2733
2734
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344375 بازدید | 49479 پست
سلام دوستان انشالله دوستانی ک منتظرن بیان و امروز خبر بی بی مثبت بدن من که ۳۲ پری هستم و همچنان من ...

عزیزم انشالله بارداری انشالله همه منتظرا این ماه باردار میشن

خدایا شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دروغ نمیگم این ماهم قسمتم نبود دیگه میچسبم به کارای اثاث کشی

😭ان شاالله ماه بعد عزیزم جلو انداختن میگن خوبه

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

سلام بچه ها ميشه لطفا راهنماييم كنيد؟

من ٢ روز بعد موعد بى بيم مثبت شد البته كمرنگ

٤روز بعد موعد رفتم ازمايشگاه و بتام٣٦ بود كه گفتن بالاى ٢٥ مثبته ولى باز بايد ازمايش بدم انگار ممكنه خارج رحم يا ضعيف يا اصلا الكى باشه و بتام بالا نره؟ دارم دق ميكنم از صبح دارم ميچرخم اينجا كسى تجربه نداره؟

2738
سلام بچه ها ميشه لطفا راهنماييم كنيد؟ من ٢ روز بعد موعد بى بيم مثبت شد البته كمرنگ ٤روز بعد موعد ر ...

برای منم همینطور بود بارداری اولم

که بتا بالا نرفت و سقط شد

انشالله که برای تو چنین چیزی پیش نمیاد

سلام بچه ها ميشه لطفا راهنماييم كنيد؟ من ٢ روز بعد موعد بى بيم مثبت شد البته كمرنگ ٤روز بعد موعد ر ...

سلام گلم بد ب دلت راه نده انشاالله ک مامانی😍

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
سلام دوستای گلم من خیلی اسارس دارم واسه این ماه.دارم برای بار دوم اقدام میکنم همش نگرانم که نشه  ...

AziZam in mah nashe mahe bad,,diro zood dare,ama alan dg nabarvarii taghriban be sefr reside,aslan be khodet estereso feshar vared nakon

گلم تنبلی تخمدان نشونه هاش چین پریات منظم بود؟؟

مشکل از شوهرت نیست؟

اون چرا ازمایش اسپرم نمیده؟

‌خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! .
2706