2737
2734
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344375 بازدید | 49479 پست
ای جانم ماشالله😍😍😍 بزرگ شده قشنگ تغییرش محسوسِ بچه های شما رو میبینم میگم محمد من دیگه ماشالله م ...

ای جان ماشالا به بچه هات😍 شماهم عکس جوجه هاتو بزار ببینیم😍ادم ذوق میکنه

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
حجامت گوش دیگه بسه. والا منم تازه دنیا اومد بردم حجامت هیچ کدوم اثرنداشت

بچه ها نمیترسید بچه های چندروزتونو میبرید حجامت؟؟ منکه خیلی میترسم عمرا ازین کارا بکنم...

راستی ماشالا به دنیز خانوم 😍چقدر بزرگ شده ازون سری ..خیلی خوشتیپه دخملیت😍😘

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه همیشه بریچ نیست چون شاید هفته ای یه روز حرکتاشو تو واژنم حس میکنم بیشتر دور نافمو تو پهلوهامه ...

مائده جان خوبی؟ نازگل ما چطوره؟

راستش من با دکترم در مورد ضربه های نی نی حرف میزدم میگفت موقعیت جفت خیلی تاثیر داره ..مثلا جفت من که قدامیه بخاطر همین دیرتر متوجه ضربه هاش شدن وهنوزم شدید احساسش نمیکنم

من خودم تو پهلوهام احساسش میکنم ...با خودم میگفتم این بچه چجوری تو پهلوی راست ضربه میزنه بعد بلافاصله میپره پهلوی چپ واونجام ضربه میزنه ...بعدکه رفتم سونو دکتر نشونش میداد تازه فهمیدم ضربه اولو با دستش میزده وضربه دوم رو با پا😂انقد ذوق کردم فهمیدم😅

راستی کی میری برای تست تحمل گلوکز؟

میگن آزمایشش سخته نه؟

سلام گلم بنظرم الان کالسکه نخر تونست بشینه شش هفت ماه ب بعد بخر خیلی خوبه بچه ها سنگین میشن مخصوصا ا ...

عاره موناجون همه میگن کریر خیلی بدرد میخوره وکالسکه کمتر ....انقد ذوق دارم زودتر خریداشو بکنم ...ولی تا مرداد باید صبر کنم که برم قم ...خونه مامانم !

2731
ببخشیدا ولی خیلی غلط کردن طایفه شوهر باشه یا اصلا فامیل خودت. تو هرچی که عشقته و دوس داری درتوانت هس ...

عاره ازین حرفا که همیشه هست ..منم خیلی اهمیت نمیدم ...البته خودمم خیلی ذوق سیسمونی دارم نمیدونم چرا😅تو جهیزیه اینطوری نبودم ..

اتفاقا من از سیسمونی تو خیلی خوشم میاد واقعا تمیز وبدرد بخوره همه چیت

سلام صبای عزیز خوبی گلم؟ ماشالله ب دخمل نازت خدا حفظش کنه چ خوش تیپم هس شیطون دیگ از اون حالت ن ...

اره عزیزم اخرای سه ماهشه دیگه. چشم رو هم بزاریم بزرگ میشن و ما پیر میشیم😕

خدااا همیشه کنارم باش... 
ای جانم ماشالله😍😍😍 بزرگ شده قشنگ تغییرش محسوسِ بچه های شما رو میبینم میگم محمد من دیگه ماشالله م ...

ای جونم خدا حفظش کنه گل پسرو. چرا مهد میزاری؟ 

خدااا همیشه کنارم باش... 
بچه ها نمیترسید بچه های چندروزتونو میبرید حجامت؟؟ منکه خیلی میترسم عمرا ازین کارا بکنم... راستی ماش ...

حجامت که چند قطره خون بیشتر نمیاد ترس نداره. اگه بدونی من دنیزو چندبار بردم آزمایش زردی و حیوونی بچم غش میرفت از گریه و خونم نداشت. با شوهرم گریه میکردیم یبارم با آزمایشگاه بیمارستان دعوام شد دیگه نبردمش اونجا

خدااا همیشه کنارم باش... 
2738

یکسالگی نزدیکه محمد اره؟ هزارماشاله راه افتاده؟ "

واکسن کلاس اولشه؟ ای جونم

خدااا همیشه کنارم باش... 
عاره موناجون همه میگن کریر خیلی بدرد میخوره وکالسکه کمتر ....انقد ذوق دارم زودتر خریداشو بکنم ...ولی ...

بنظرمن هیچکدوم بدرد نمیخوره. کریر هم نهایت دوماه بدرد میخوره بنظرم نخرش

کالسکه اگه اهل گشت و گذار و پیاده رفتنی بخر وگرنه اضافست

خدااا همیشه کنارم باش... 
عاطفه جون زردیش رو از ظاهر چک نکن عزیزم حتما آزمایش ببر ببین چنده عددش. اینجوری دلشوره نمیگیری. الان ...

١٤ روزشه صبا جان.

منظورتو متوجه نشدم.ینی میگی زردی پایین بیاد ولی هنوز روی پوست اثرش هس و دیرتر میره??

دچار باید بود... ❤️
نرگس جون،هنوز میخواستم بگم که شمام عکس سیدمحمد رو بذاری... راستی،سرکار باید برین که محمد رو میخواین ...

من باید از اول فروردین میرفتم سرکار که مرخصی گرفتم الان دیگه باید برم دیگه 

کسی هم نیست کمکم باشه باید ببرم مهد الان تقریبا یه سالشه

درس خوندن اینقدر هم واجب نیست که بخوای از ماههای اول بری تازه دانشجو هم باشی برای نینی میتونی دوترم به خاطر نینی مرخصی بگیری بزار حداقل یه سالش بشه بعد برو سال تحصیلی جدید رو فقط مادر باش دانشگاه همیشه هست تازه من اگه جای تو بودم دوسال نمیرفتم

مائده جان خوبی؟ نازگل ما چطوره؟ راستش من با دکترم در مورد ضربه های نی نی حرف میزدم میگفت موقعیت جفت ...

سلام فاطمه جون

خوبی؟ 

من و نازگلمم خوبیم خداروشکر

عزیزم منم جفتم قدامیه ولی دخترک ما یکم زیادی شیطون و بلاست😍😍😍واسه همین هم واسه تکون خوردن، هم واسه لگد زدن خیلی عجله داشت🙂🙂🙂

نه من هنوز آزمایش تحمل گلوکز نرفتم، 9 تیر باید برم

من فقط یه مرحله ایشو همون اول بارداری انجام دادم. خود اون محلول بد نیستاااااااا، فقط اینکه ناشتا باید یه چیز فوق العاده شیرین بخوری این فقط ممکنه یکم حال آدمو دگرگون کنه

2706