2726
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344374 بازدید | 49479 پست

سلام به همگی نوروز مبارک بچه‌ها. ایشالا برا تک تکتون سال خوبی باشه. خدا تو راهی ها وحفظ کنه و. هر کدومتون که چشم به راهید ایشالا زودی حامله بشید. امین🌷

خدااا همیشه کنارم باش... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مونا احتمالا زایمانت صبح بوده. در پناه خدا باشید جفتتون و قدم نی نی تو سال جدید مبارک باشه بر ات عزیزم. خداروشکر که یکی از منتظرا روی ماه نی نی شو دید. 🌷

خدااا همیشه کنارم باش... 

سلام دوستا گل عیدتون مبارک ان شالله سال خوبی داشته باشید

تمام دنیا را بگردی هیچکس جز مادر دوستت نخواهد داشت از اون دوست داشتن های تمام نشدنی تمام دنیا را بگردی  هیچکس جز پدر غصه دار غم ها و پشتیبانت نیست پس دنیایت را ب پایشان بریز ❤❤
2728

بچه ها یک سوال من طبق سیکلم 27-28 ام اسفند باید پر میشدم همین الان تست بی بی چک لاوین رز تست کردم و منفیه 

شماها از لاوین رز استفاده کردین راضی هستین یا ب نظرتون زودتست زدم 

تمام دنیا را بگردی هیچکس جز مادر دوستت نخواهد داشت از اون دوست داشتن های تمام نشدنی تمام دنیا را بگردی  هیچکس جز پدر غصه دار غم ها و پشتیبانت نیست پس دنیایت را ب پایشان بریز ❤❤
بچه ها یک سوال من طبق سیکلم 27-28 ام اسفند باید پر میشدم همین الان تست بی بی چک لاوین رز تست کردم و ...

سلام فائزه جون عیدت مبارک. عزیزم لاوین رز خیلی بده.بنظرم مدیکور یا روژان تست کن بهتره.

دچار باید بود... ❤️

سلام بچه ها سال نو مبارک ان شالله سال خوبی برای تک تک تون باشه و باردارا بسلامتی نینی هاشون رو بغل بگیرن و منتظرا ان شالله همین امسال مامان بشن 😍😘

دچار باید بود... ❤️
بچه ها یک سوال من طبق سیکلم 27-28 ام اسفند باید پر میشدم همین الان تست بی بی چک لاوین رز تست کردم و ...

من عاشق مدیکور هستم خیلی دقیق و درست بوده برا من همیشه

خدااا همیشه کنارم باش... 

سلام 

امروز عصر مدیکور میخرم برا فردا صبح تست میزنم 

دیشب رفتم خونه مامانم اینا همونجا خوابیدم الان اومدم خونه لاوین رز هاله انداخته 

سلام  امروز عصر مدیکور میخرم برا فردا صبح تست میزنم  دیشب رفتم خونه مامانم اینا همونجا خ ...

ب هاله های لاوین رز اعتماد نکن. واس منم هاله مینداخت. ولی اون ماهی هم ک باردار بودم لاوین رز اول زدم دیر رنگ گرفت. فردا مدیکور بزن ان شالله ک مثبته 😍

دچار باید بود... ❤️

سلام 

بچه ها واقعا حالم گرفته نمیدونم چ بازی گرفته خسته شدم برا حالم دعا کنید 

من امروز جواب آزمایش غربالگریمو گرفتم یکم نگران شدم تو سونو ان تیم 1.40 یا همون 1.4 بود تو آزمایشم ...

سلام مائده جون اصلا نگران نباش. مال من 1 بر 950 بود. تو ازمایش کوادمارکر شده 1 بر 23000 . 

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*

سلام بچه ها سال نو همگیتون مبارک. ان شالله امسال سال خوبی برای همگی باشه و همه منتظرا به زودی باردار بشن و باردارا به سلامتی نی نی هاشونو بغل بگیرن. مونا جون ما منتظریم یه خبری از خودتو نی نی بدی.

فائزه جون ان شالله امروز بی بیت مثبت میشه و خوشحالمون میکنی

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
2706