2733
2734
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344375 بازدید | 49479 پست

یه سوال دیگه،من که آبله مرغان تو بچگی گرفتم،احتمالش هست که اگه کسی کنارم آبله داشته باشه،من مشکلی مثل زونا و اینا بگیرم؟چون من همیشه سر و کارم زیاااده با بچه ها،شبی هم کوچولوی آبله ای داریم😌😌

منم همیشه اولین کسی هستم که واگیر میکنم

خدایا!خودت هوای سه تاییمون رو داشته باش❤
سلام نرگس جون مرسی عزیز دلم خودمم همش میگم این چرت و پرته، ولی خب بازم ته دلم نگران بودم الان که ...

عزیزم نگران نباش برا خیلی ها مثل تو میشه برای منم ریسک دان نزدیک تو بود دکتر گفت مشکلی نداره ولی آز کواد مارکر رو بدی بهتره شد 7000 خیالم راحت شد عدد ان تی هم 1.6 بود

من مطمئنم نینی شما هم سلامتِ و هیچ مشکلی نداره با خیالِ راحت عید رو خوش بگذرون 

فقط آز هفته 15 رو انجام بده خیالت راحت بشه من آزمایشگاه نیلو آز دادم نژاد مادر رو پرسید گفت بعضی نژادها ان تی بزرگتر دارن مثلا ان تی ایرانیها نسبت به آمریکاییها ضخیمتره و اگه یه ایرانی تو جامعه آماریِ اونها بررسی بشه ممکنه ریسک داون براش بالا زده بشه

جالب بود نه؟😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نرگس جون،این آزمایش که تو ۱۵ هفته میگین،حتما باید انجام بشه؟ آخه من یکشنبه ای که دکتر رفتم فقط برام ...

نه عزیزم واجب نیست اختیاریِ برا کسایی که ریسکشون نزدیک مرز هست توصیه میشه که نگرانی برطرف بشه و اگر کسی خودش بخواد

سه تا تروپوزمیِ آز ان تی به علاوه بیماریهای سیستم عصبی مثل کام شکری و باز بودن نخاع چک میشه اینها تو انامولی هم بررسی میشه 

وقتی دکترت نگفته حتما لازم نیست دیگه ما که از ایشون بهتر نمیدونیم خیالت راحت عید رو خوش بگذرون😘😘😘😘

یه سوال دیگه،من که آبله مرغان تو بچگی گرفتم،احتمالش هست که اگه کسی کنارم آبله داشته باشه،من مشکلی مث ...

بدنت در برابر آبله مرغون ایمنه زونا هم نمیگیری زونا رو کسایی که سیستم ایمنی ضعیفی دارن میگیرن زن باردار به خواست خدا بدنش قویتر از همیشه است

نگران نباش عزیزم ولی برا احتیاط زیاد نزدیک نشو بهش 

نه تو همه باردارا بهتره تو عید مراقب باشن مریض نشن

2728
عزیزم نگران نباش برا خیلی ها مثل تو میشه برای منم ریسک دان نزدیک تو بود دکتر گفت مشکلی نداره ولی آز ...

آره اصلا ریسک. نمیکنم

بلافاصله بعد تعطیلات یعنی همون 17 فروردین میرم دکتر و میگم که آزمایشو برام بنویسه 

یعنی بگن برای سالم بودن بچه ات باید بری کره ماه حاضرم برم

چیزی هم. که گفتی در مورد نژاد خیلی جالب بود تا حالا نشنیده بودم

مرسی که جواب دادی و از نگرانی درم آوردی🙏🙏🙏

دوستای عزیزم

دومین سالیه که کنار شماها جدید میشه

امیدوارم که سال 98 پر باشه از خوشی و شادی و سلامتی و برکت براتون، اونایی که تو راهی دارن به سلامت زایمان کنن، اونایی هم که نوزاداشون بغلشونه خدا حفظشون کنه

سال نو مبارک پیشاپیش

نه دکترم تا 17 فروردین دیگه نیست

بنظر من سالمه و مشکلی نیست خودتو نگران بنظرم اون موقع برا تبسم هم اینجوری بود بیخودی نگران شد. نی نی سالمه خیالت را حت باشه. منم آزمایش کواد مارکر رو دادم تو پونزده هفته. هزینه داره ولی بنظرم ارزش داره

خدااا همیشه کنارم باش... 
2738
دوستای عزیزم دومین سالیه که کنار شماها جدید میشه امیدوارم که سال 98 پر باشه از خوشی و شادی و سلامت ...

انشالله توام کنار نی نی وخانواده سال خوبی داشته باشی و پرباشه از سلامتی و خیرو برکت و خوشی یرات

خدااا همیشه کنارم باش... 
بنظر من سالمه و مشکلی نیست خودتو نگران بنظرم اون موقع برا تبسم هم اینجوری بود بیخودی نگران شد. نی نی ...

نه نگران نیستم عزیزم

فقط یکم فکرم درگیرش شده بود

وگرنه من مطمئنم وقتی تو اون شرایط خدا برام معجزه کرد، معجزه اش سالم سالمه

مرسی عزیزم

آره منم بعد تعطیلات عید 14 هفته ام تموم میشه و میرم پیش دکترم تا آزمایشو برام بنویسه

آره اصلا ریسک. نمیکنم بلافاصله بعد تعطیلات یعنی همون 17 فروردین میرم دکتر و میگم که آزمایشو برام بن ...

منم کواد مارکر رو دادم. همش دو دل بودم که هزینه کنم یا بیخودیه. چون اولین آزمایشم بدون ریسک بود ولی باز ترسیدم گفتم بزار ببینم سالمه خیالم راحت بشه. توام حتما برو. 

خدااا همیشه کنارم باش... 
منم کواد مارکر رو دادم. همش دو دل بودم که هزینه کنم یا بیخودیه. چون اولین آزمایشم بدون ریسک بود ولی ...

آره حتما میرم

هزینه اش اصلا مساله ای نیست شده طلامو بفروشم میفروشم

فقط خیالم راحت بشه نی نیم سالمه

آره حتما میرم هزینه اش اصلا مساله ای نیست شده طلامو بفروشم میفروشم فقط خیالم راحت بشه نی نیم سالمه

انشاله سالمه. مرضیه جون شماهم اگه دیدی مقدوره آزمایش رو بده. البته الان تعطیلات دیگه ولی بعضی آزمایشگاهها کل تعطیلات هستن. اختیاری هست ولی آدم خیالش خیلی راحت میشه 

خدااا همیشه کنارم باش... 

سلام دوستای گلم

امیدوارم همگی خوب باشید

خیلی وقته نیومدم و نمی دونم چه اتفاقات خوبی افتاده ولی ارزو میکنم هرچی اتفاق خوبه بیشتر و بیشتر برای شما عزیزان بیافته

انشالله سال خوبی داشته باشین و خدا همه آرزوهاتون رو برآورده کنه

برای باردارها و اونایی که منتظرن لحظه تحویل سال دعای ویژه میکنم اگه قابل باشم

🤗😍

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
از تبسم خبری نیست. خیلیا که زایمان کردن دیگه نمیان چرا. یعنی ماهم آنقدر درگیر بچه میشیم 😏

سلام صبا جون

حق با شماست کم میام و واقعا یکم وقت کم میارم

کم خوابی و بازی با نی نی و بقیه مسائل زندگی و ..... 

انشالله نی نی به دنیا بیاد خودت متوجه میشی مخصوصا ماها که نی نی اول بی تجربه ایم

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
2706