2737
2734
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344375 بازدید | 49479 پست
فدات گلم سلام داله نی نی تو خوبه؟😘😘😘اره کم کم نشستنی تمیز کن تا اذیت نشی انشالله ک بسلامتی این دو ...

فدات خوبه.اره با احتیاط کار میکنم چون دکترم گفت ماه هشتم خطرناکه مواظب باش. منم خواب ندارم اصلا به هرسمتی میخوابم شکمم اضافست نمیدونم چیکار کنم. حالا خوبه ازین چاقالوها نیستم و شکمم کوچیکه وگرنه میخواستم چیکار کنم 

خدااا همیشه کنارم باش... 
راستی من هنوز برای پهلو ب پهلو شدن نمیشینم😣 خطرناک نباشه یه وقت ؟

چرا باید بشینی دختر خطر داره اتفاقا چون تا زمانی که جنین کوچیکه و جاداره برا چرخیدن راحت تر بند ناف گره میخوره نسبت به ماه های آخر. 

خدااا همیشه کنارم باش... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام صبا جان.خوبی؟ میگم عفونت توی بارداری خطرناکه؟ من چن وقته خیلی ترشح دارم.تا لباس زیر میپوشم خی ...

سلام عزیزم خوبی. یهو خیس شدن عیب نداره چون منم ترشحاتم همینطوریه و فرق داره با قبل بارداری ولی نباید بو یا رنگ خاصی داشته باشه عزیزم. بله عفونت هم خطرناکه چون اگه شدت پیدا کنه باعث پارگی کیسه اب میشه یا که رو خود جنین هم اثر داره.مخصوصا اگه با اون عفونت بخای طبیعی بزایی. اگه حس میکنی مشکوک به عفونت هستی حتما به دکتر بگو احتمال بهت پماد میده خوب میشی 

خدااا همیشه کنارم باش... 
2728

سلام خانوما من یه سوال داشتم,پریودام بین25ردزتا29روزهست دی ماه سیکلم29روزه بودبهمن25روزه امروز10 پری هستم سونونوشته دکتربرام میخوام یه روزی برم که اندازه فولیکامم مشخص بشه به نظرتون چندم سیکلم برم سونو؟فردا 11 هست یکشنبه12دکترنوشته چهارشنبه بیارجواب روببینم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
خداروشکر. مواظب خودت و نی نی باش خیلی کوچولوئه 

آره خیلی مواظبم 

صبا من معمولا شبا برای پهلو به پهلو شدن بیدار میشم بعد جامو عوض میکنم ولی نمیشینم

تازه امروز 8 هفته ام کامل شده طبق سونو

یعنی باید کامل بشینم؟ 

آره خیلی مواظبم  صبا من معمولا شبا برای پهلو به پهلو شدن بیدار میشم بعد جامو عوض میکنم ولی نمی ...

سلام مائده جان.فک کنم از بیست هفته به بعد باید نشست.

من تا وقتی بیدارم میشینم پهلو ب پهلو میشم.بعدش ک خوابم میبره دیگه نمیفهمم😖

دچار باید بود... ❤️
2738
سلام مائده جان.فک کنم از بیست هفته به بعد باید نشست. من تا وقتی بیدارم میشینم پهلو ب پهلو میشم.بعدش ...

نگران نباش بابا من اروم اول ب سمت بالا میخابم بعد ب پهلوی دیگ میشم اصلا نمیشینم 

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
آره خیلی مواظبم  صبا من معمولا شبا برای پهلو به پهلو شدن بیدار میشم بعد جامو عوض میکنم ولی نمی ...

نه فدات شم بتو که زوده جوجت اندازه فندقه الان. سه ماه یا چهار ماه به بعد هم طولانی مدت صاف نخواب. سعی کن بیشتر به پهلو باشی. واس برگشتنم پاشو بشین بعد برگرد. الان هرکار میخوای بکن 

خدااا همیشه کنارم باش... 
سلام مائده جان.فک کنم از بیست هفته به بعد باید نشست. من تا وقتی بیدارم میشینم پهلو ب پهلو میشم.بعدش ...

ما یکی از آشناهاتون بی اهمیت بود هم صاف می‌خوابید هم تو پهلو به پهلو شدن اهمیت نمی‌داد بند ناف تو شش ماه دور گردن بچه پیچیده بود. تا نه ماه مجبور شد یه بند استراحت کنه دست به سیاه سفید نزنه. نزدیک زایمانش بند ناف تازه باز شده بود. منم از ترس این چیزا احتیاط میکنم حوصله دردسر و استراحت مطلق و این چیزارو ندارم

خدااا همیشه کنارم باش... 
نه فدات شم بتو که زوده جوجت اندازه فندقه الان. سه ماه یا چهار ماه به بعد هم طولانی مدت صاف نخواب. سع ...

من عادت داشتم دمر بخوابم هیچ جوره دیگه خوابم نمیبرد

الان از روزی که فهمیدم باردارم فقط به پهلو میخوابم که عادت کنم

یه کوسنم آوردم یا میزارم جلو شکمم با بین پاهام که مانع به شکم خوابیدنم بشه

سلام عزیزم خوبی. یهو خیس شدن عیب نداره چون منم ترشحاتم همینطوریه و فرق داره با قبل بارداری ولی نباید ...

پس باید ب دکترم بگم.چون فک کنم عفونته.

بعد دکتر معاینه میکنه؟؟

دچار باید بود... ❤️
2706