2733
2739
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344375 بازدید | 49479 پست

سلام بچه هاخوبین

من کاربریم وارد نمیشد مرگرمو عوض کردم.من این ماه پریود شدم ماه قبل۲۶ ام این ماه ۲۵ ام.انشالله بچه هاتون سالم به دنیا بیاد.التماس دعا😘

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه هاخوبین من کاربریم وارد نمیشد مرگرمو عوض کردم.من این ماه پریود شدم ماه قبل۲۶ ام این ماه ۲۵ ...

سلام فاطمه جون ان شالله ماه بعد با خبر خوش بیای

تمام دنیا را بگردی هیچکس جز مادر دوستت نخواهد داشت از اون دوست داشتن های تمام نشدنی تمام دنیا را بگردی  هیچکس جز پدر غصه دار غم ها و پشتیبانت نیست پس دنیایت را ب پایشان بریز ❤❤

سلام من تازه پریود شدم،یعنی بگم جوری شکستم ک دیگ از زنده بودنم سیر شدم،خسته شدم دیگگگگگگگگ همش انتظار،بچه ها از همه چی سیر شدم،نمیدونم کجا برم دکتر،شوهرم دیگ پول نداره میگ دیگ نمیتونی دکتربری،اخه چرا خدا صدامو نمیشنوههههههه،😭😭😭😭😭😭اخه گناه من چیه ک این بلاها سرم میاااااااد

خدایا شکرت.یا ضامن آهو تولدت بهترین معجزه بهم دادی😍👶
2731

دیگ نمیتونم بیام نی نی سایت،انگار دیگ تو فامیل هم نمیتونم برم همههههه میگن ان شالله باردار شی،جیگرم اتیش میگیرهههه،دلم براتون تنگ میشه بچه،پیاماتونو میخونم ،ان شالله همیشه شاد باشین فعلا خداحافظ

خدایا شکرت.یا ضامن آهو تولدت بهترین معجزه بهم دادی😍👶
سلام من تازه پریود شدم،یعنی بگم جوری شکستم ک دیگ از زنده بودنم سیر شدم،خسته شدم دیگگگگگگگگ همش انتظا ...

سلام عزیزدلم بمیرم برات😔میدونم چی میکشی خیییلی سخته تو این گرونیا ادم پول دکتر بده گلم دکتر رو ول کن تو ک مشکلی نداری یکی دوماه بگیر از عطاری مومیایی سیاه هم خودت هم شوهرت بخور هم اسپرمو تقویت میکنه هم تخمکو خیلیا جواب گرفتن از این روش حتما امتحانش کن انشالله قبل از عیدی باردار میشی دیروز برای تو و بقیه بچها ایت الکرسی خوندم ب نیت باردار شدنتون انشالله ک دیگ روزای اخر انتظارته و بزودی انتظار نه ماه اومدن وروجکتو میکشی

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
سلام من تازه پریود شدم،یعنی بگم جوری شکستم ک دیگ از زنده بودنم سیر شدم،خسته شدم دیگگگگگگگگ همش انتظا ...

سلام عزیزم درکت میکنم با همه وجودم

ان شالله خیلی زود جواب صبرت بگیری فاطمه جان

تمام دنیا را بگردی هیچکس جز مادر دوستت نخواهد داشت از اون دوست داشتن های تمام نشدنی تمام دنیا را بگردی  هیچکس جز پدر غصه دار غم ها و پشتیبانت نیست پس دنیایت را ب پایشان بریز ❤❤
خدا از دهنت بشنوه  مرسي عزیزم  تو چطوري حالت خوبه؟

خوبی گلم چرا نمیای سایت سر بزنی😞

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2738
به دکترت بگو اگه نامه ای بتونه بده حتما میده یه معرفی نامه بدون تاریخ ازش بگیر که اگر درد داشتی بری ...

مرسی عزیزدلم😘😘😘

خوبی گلم چرا نمیای سایت سر بزنی😞

چرا ميام پیاماتونو میخونم کلی براتون خوشحال ميشم. فقط نمیام 

حرف بزنم. انشالله باردار میشم منم مثل شما میشم ديگه پیشتون غریبی نمیکنم اونوقت زود زود ميام 

دوست عزیزم یه صلوات مهمونم کن روزهای انتظار سخته 😔
چرا ميام پیاماتونو میخونم کلی براتون خوشحال ميشم. فقط نمیام  حرف بزنم. انشالله باردار میشم منم ...

غریبی چرا گلم انشالله ک قبل از عیدی عیدیتو از خدا میگیری و باردار میشی دلم روشنه مطمئنم سال ۹۸دیگ همه مامان میشیمو تاپیک مامانا رو میزنیم😘😘😘

فاطمه جون(اردیبهشتی) ان شاءالله که خوش خبر بیای امروز❤ منتظرتیم💐

سلام بچه ها من یه مشکلی پیش اومد نتونسم دیروز برم سونو

پدربزرگ شوهرم فوت کردن اومدیم روستا ...نوبت سونومو انداختم شنبه...

گفتم بیام خبر بدم

مرسی مرضیه جون یادم بودی برام دعا کن💜

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
سلام بچه ها من یه مشکلی پیش اومد نتونسم دیروز برم سونو پدربزرگ شوهرم فوت کردن اومدیم روستا ...نوبت ...

سلام فاطمه جون

خدا پدربزرگ همسرتو بیامرزه

انشالله که خدا بهتون صبر بده

و انشالله شنبه دست پر با خوش خبری بیای پیشمون

سلام فاطمه جون خدا پدربزرگ همسرتو بیامرزه انشالله که خدا بهتون صبر بده و انشالله شنبه دست پر با خ ...

ممنون عزیزم

انشاءالله❤💚💙💜

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
2706