2703
2553
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344367 بازدید | 49479 پست
مرسی عشقم به تو راهیت بگو خاله شو دعا کنه

فدات شم اگ منو نی نیم لیاقت دعا واسه دلای مهربون شمارو داشته باشیم حتما

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
سلام عشقم.تو خوبی؟ فاطمه؟؟؟چرا ؟؟قلب نی نی ش که میزد اخرین بار که اومدم اینجا

نمیدونم چندروز پیش گفت که لکه بینی داره؛دیروز گفت که خونریزیش شدیده؛دیروز عصر گفت که سقط شده😢😢😭😭

همین گفت و دیگه خبری نیست ازش😭😢😢😢😭😢

خدایا ممنونم ازت که یه فرشته ی بهشتی آذر ماه تو دل من میذاری و دخترکوچولوم مثل مامان و بابابزرگش شهریوری میشه❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانا نی نی یاتون خوبن همگی؟ غربالگری و این چیزا سالم بوده شکر خدا یلدا جان تو لکه بینی داشتی انگ ...

سلام عزیزم خوا رو شکر اره خوب شدم همون روز یه لکه دیدم که امپول داد چندتا ولی شیاف هم که مرتب استفاده میکنم فکر کنم هماتومم بود یمقدارش دفع شد اون روز ولی دردای زیر دل همچنان هست که مراقبت میکنم .خودت خوبی در چه حالی

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
سلام صبا جونم خوبم فدات شم خودت خوبی؟  موعدم 17 خرداده.  فقط پودر رازیانه داشتم که روز ...

دومین دوره دارو خوردنته؟فقط رازیانه میخوری ؟از اول تا سیزده سیکل؟

بنظرم منم بخورم تخمدانات خوب کار کنه؟

خیلی مواظب خودت باش عزیزم خودتو ناکار نکن مامان اینده

ایشالا اگه باردار بشی نی نی دختره بخاطر رازیانه

شوهرت چی میخوره واس تقویت؟

خدااا همیشه کنارم باش... 
2456
سلام عزیزم خوا رو شکر اره خوب شدم همون روز یه لکه دیدم که امپول داد چندتا ولی شیاف هم که مرتب استفاد ...

هیچی عزیزم منم با روزه داری و خوابیدن وقتم میگذره صبح تا غروب ضعف دارم هی قل میخورم تو خونه😊

خیلی مراقب خودت و نی نی باش عزیزم همش استراحت کن تا یه نی نی سالم بدنیا بزاری ایشالا خوشحالم بهتر شدی😍😍

خدااا همیشه کنارم باش... 
نمیدونم چندروز پیش گفت که لکه بینی داره؛دیروز گفت که خونریزیش شدیده؛دیروز عصر گفت که سقط شده😢😢😭😭 ...

اخیییی.چقدر بد.درکش میکنم خیلی سخته خبیییلی😭😭.چقدر خوشحال بودم سونو سالم بود.

خدااا همیشه کنارم باش... 
ممنون صباجون دلم تنگ شده بود برات خداروشکر، آزمایشم مشکل خاصی نداشت ولی باید تکرارش کنم آخر این هف ...

ای جان پس گل دختره.انشالا هر چی هست سالمه.ازمایشا مگه ایراد داشته؟

خدااا همیشه کنارم باش... 
2714
سلام صبا خوبی؟ بیشترمون تلگرامیم. خوش خبری نداریم اصلاااا....هعیییییی دیروز که نی نی کوچولوی فاطم ...

واااای چرا فاطمه اینجوری شد 😢😢از خدا میخوام هیچ زنی تو بارداری و با بچه امتحان نشه اصلا که خبیییلی سخته.تا برا ادم اتفاق نیفته ادم درک نمیکنه.ایشالا که هیچ زنی تجربش نکنه.اخه چرا انقدر سقط زیاد شده.من همش استرس دارم که نکنه بازم برام تکرار بشه بخدا.انقدر میترسم از بارداری

خدااا همیشه کنارم باش... 
بچه ها سلام😞 چ خبر مامان جدید نداشتیم؟؟ کیا موعدشونه؟ بچه ها من خونریزی شدید دارم شیاف و آمپولم ...

فاطمه جان از بچه ها شنیدم سقط کردی.خیلی دلم گرفت😢صبور باش عزیزم بخدا درکت میکنم.شاید ضعیف بوده که افتادگی به خونریزی.خدارو شکر کن در همه حال چون بهترینها رو برات میخواد.😢

خدااا همیشه کنارم باش... 
دومین دوره دارو خوردنته؟فقط رازیانه میخوری ؟از اول تا سیزده سیکل؟ بنظرم منم بخورم تخمدانات خوب کار ...

آره عزیزم دوره دوممه

فقط بهم رازیانه داد. نمیدونم خوب کار میکنه یاذنه ولی این ماه خیلی درد داشتم و دارم. 

ببینیم چی پیش میاد. 

آره تو هم میتونی بیای تو گروه 

بهت درخواست دوستی میدم قبول کن

شمارمو میدم تو خصوصی سیو کن و بهم تو تل پیام بده تا اددت کنم

ای جان پس گل دختره.انشالا هر چی هست سالمه.ازمایشا مگه ایراد داشته؟

تو آزمایشم نوشته بود ریسک متوسط سندروم داون دکترم گفت برو پیش مشاور اگر بهت گفت غربالگری ۲ رو انجام بده ک حتما انجام بده ولی اگر گفت ژنتیک بده اصلا انجام نده

میگفت معمولا واسه خیلیا مینویسن ولی خطرش واسه شما تقریبا صفره 

مشاور هم گفت فقط غربالگری ۲ رو انجام بده آخر هفته هم سونو دارم هم آزمایش

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
تو آزمایشم نوشته بود ریسک متوسط سندروم داون دکترم گفت برو پیش مشاور اگر بهت گفت غربالگری ۲ رو انجام ...

زرگل جان عاطفه ام.بیبی دو بار زدم چن روز پیش ولی بعد چن روز هاله مینداخت هاله هاش قابل اعتماد نبودن بازم امروز زدم ولی منفی شد ۲۵ سیکلمه.هول شدم زود زدم بیبی.

دچار باید بود... ❤️
2706