2726
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344374 بازدید | 49479 پست
دقیقا مثه روزای آخر پری خدا رو شکر از ظهر که رسیدم خونه دیگه لکه ندیدم فقط دامن پامه حتی شورت هم پا ...

بی بی بزار که اکه به لطف خدا نی نی بود از شیاف استفاده کنی 

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها آمپول hmg چقده قیمتش؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

سلام بچه ها،من امشب بعد حمام وقتی داشتم با حوله خودمو خشک میکردم،با حوله سینه هامو خشک کردم،خیلی نوکش میخارید.دوس داشتم همش حوله رو روش بکشم بخارونم😁

دچار باید بود... ❤️
2728
امروز ۱۱ هستم و سیکلم ۲۸روزه هست این چند ماه اخیر و روز ۴ سیکلم سونو کردم ی فولی ۱۶ از ماه قبل که ا ...

بس ایشالا که همون فولی داره حسابی تپل میشه که یه نی نی تپلی بهت تحویل بده💋این ماه باید مامان بشی ایشالا

خدااا همیشه کنارم باش... 
دقیقا مثه روزای آخر پری خدا رو شکر از ظهر که رسیدم خونه دیگه لکه ندیدم فقط دامن پامه حتی شورت هم پا ...

فردا خواستی بی بی بزنی اول خودتو بشور و خشک کن بعد نمونه ادرار بردار که یوقت خون نباشه تو ادرارت 

خدااا همیشه کنارم باش... 

کسی نبود جواب منو بده؟🤔🤔

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
بس ایشالا که همون فولی داره حسابی تپل میشه که یه نی نی تپلی بهت تحویل بده💋این ماه باید مامان بشی ای ...

انشالله

خدا به همه نی نی بده به مننم بده

امروز ۱۱ هستم و سیکلم ۲۸روزه هست این چند ماه اخیر و روز ۴ سیکلم سونو کردم ی فولی ۱۶ از ماه قبل که ا ...

تبسم جان این ترشحات به تخم مرغی معروفه و کشدار هم هست به تخمک گذاری نزدیکی من فکر میکنم خدا اون فولیکول رو برات نگه داشته تو دو ماه خوب رشد کنه نینی بشه 

عزیزم از امروز مرتب اقدام داشته باش و اگه قرص رویال رو خوردی احتمالا درد تخمک گذاری هم احساس کنی 

انشالله این ماه مامانی 🙏😘

تبسم جان این ترشحات به تخم مرغی معروفه و کشدار هم هست به تخمک گذاری نزدیکی من فکر میکنم خدا اون فولی ...

انشالله که بشه

درد که فعلا ندارم ولی یه گز گز های خفیف سمت چپ که فولی داشته دارم

امیدوارم ضخامتم هم خوب باشه

دوستان لطفا برام دعا کنید😍

2706