2726
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344374 بازدید | 49479 پست
من تو ماه سوم اقدام هستم. فردا دارم میرم سونوی واژینال ک ببینم مشکلی نداشته باشم. ۲ سال و ۱ ماهه عرو ...

خب عزیزم سه ماهه نگران نباااش ب زودی جواب میگیری😍😍😍

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه داخل بقيه تاپيك ها هستيم نيايم؟؟؟؟😂😂😂😂😂 عزيز دلم من تنبلي تخمدان دارم ،قرص تيروييد ميخورم ...

گلم تنبلی تخمدان نشونه هاش چین پریات منظم بود؟؟

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2728

سلام منم 22 سالمه هنوز اقدامی نداشتم 8 ماه پیش بارداری بودم و مجبور به سق شدم الان به امید خدا اومدم بعد عکس رنگی بیام با هم باشیم

هنوز موعد پریودم نشده میخوام این ماه اقدام کنم 

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
اگه داخل بقيه تاپيك ها هستيم نيايم؟؟؟؟😂😂😂😂😂 عزيز دلم من تنبلي تخمدان دارم ،قرص تيروييد ميخورم ...

منم خیلی داغون میشم وقتی منفی میشن

سلام منم 22 سالمه هنوز اقدامی نداشتم 8 ماه پیش بارداری بودم و مجبور به سق شدم الان به امید خدا اومدم ...

ان شاالله ک اولین اقدام میگیره گلللم 

خوبم عشقم ان شاالله ک ب زودی دامن همگیمون سبز شه

انشالله

ولی واقعا انتظار سخته.

همیشه میگم خوش به حال کسایی که ناخواسته باردار میشن چون منتظر نیستن که روزها رو بشمرن تا ببینن که کی موعدشون میرسه.

امیدوارم که این ماه هممون بیایمو خبر خوش به هم بدیم

من این ماه برعکس تمام ماه های دیگه هیییییچ قرص و دارویی مصرف نکردم و سه شنبه باید برم برای سونو واسه سایز فولیکولام

ان شاالله ک اولین اقدام میگیره گلللم 

مرسی عزیزم   

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   

من پنج شش روز مونده ب پریم حالت تهوع دارم کم ترشح سفید بی بو هم دارم😭

گلم تنبلی تخمدان نشونه هاش چین پریات منظم بود؟؟

موهاي ضخيم و كم كاري تيروييد،پري هاي نامنظم .بعد از ازدواجمم ديگه اصلا پري نميومد با قرص و دارو و آمپول پري ميشدم

خدایا شکرت ک به آرزوم رسیدم .حتما خیری توش بوده ک الان باردار شدم.راضیم به رضات💕💕خداجونم از كنجدم محافظت كن🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

[QUOTE=46427981]انشالله ولی واقعا انتظار سخته. همیشه میگم خوش به حال کسایی که ناخواسته باردار میشن چون منتظر نیستن ...[/QUOTE

واقعا بخدا خیلیارو دیدم ماه اول سریع میگیرن میگم خوشبحالشون چرا ما باید اینقدررر انتظاار بکشیم😭

2706