2703
2553
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

344367 بازدید | 49479 پست

سلام عشقووولیا خوبید؟؟؟😊

خوش اومدید ان شاالله تو این تاپیک بتونیم ب هم کمک کنیمو دور هم تخمک بزاریم و باردارشیم😀😀😀😀

تاپیک زدم چون تو هر تاپیک اقدامی ک خاستم برم صفحه ۱۰۰۰ ...۲۰۰۰بود منم دیر رسیدم بهشون چون دوسداشتم از اول تاپیکا باشم ک همشونم خیلی جلو بودن اونایی ک داخل هیچ تاپیک اقدامی نیستن بیان اینجا شرح حالشونم بگن ک چن وقته اقدامن چن سالشونه و مشکلشون چیه😍😍😍😍ان شاالله همگی حاجت روااااا شیم☺

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

خودممممم بگمممم اول ک

پنج ماهه اقداممم

یکسالم هست ازدواج کردم

هفت هشت ماهی جلوگیری طبیعی داااشتم😊😊😊

داروام مصرف نمیکنم

مشکل خاصیم ندالم فقط خدا نمیده😭😭

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام انشالله دامن هممون زود زود سبز

خاهری شرح حالتو بگو😍

2714

سلام مونا جون خوبی؟

من ۵سال و نیمه که ازدواج کردم و روش جلوگیریمون هم با ک... بود. 

الان یازدهمین ماه اقداممه.

همسرم واریکوسل داشت که بهمن پارسال عمل کرد و روندش رو به بهبودیه.

خودمم خداروشکر مشکل خاصی ندارم فقط سایز فولیکول بود که اونم با قرص برطرف شد.

یه بار باردار شدم ولی سقط شد.

اگه داخل بقيه تاپيك ها هستيم نيايم؟؟؟؟😂😂😂😂😂

عزيز دلم من تنبلي تخمدان دارم ،قرص تيروييد ميخورم !!!! ماه دومه اقداممه امروز روز ٢٥ پريودمه سيكلم با دارو ٣٠روزه ست

خلاصه تا الان بيبي هام منفي بوده و منم اعصاب ندارم😓

ولي ان شالله زود مامان هممون شيم

خدایا شکرت ک به آرزوم رسیدم .حتما خیری توش بوده ک الان باردار شدم.راضیم به رضات💕💕خداجونم از كنجدم محافظت كن🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
سلام مونا جون خوبی؟ من ۵سال و نیمه که ازدواج کردم و روش جلوگیریمون هم با ک... بود.  الان یازد ...

خوبم عشقم ان شاالله ک ب زودی دامن همگیمون سبز شه

اگه داخل بقيه تاپيك ها هستيم نيايم😂😂😂😂😂 عزيز دلم من تنبلي تخمدان دارم ،قرص تيروييد ميخورم !!!! ...

بیاین بیاین خخخخ😀😀😀😀

2706