2737
2734
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344375 بازدید | 49479 پست
وایی طفلی بچه😢حالا خودش هیچی طفلک بچه چ گناهی کرده....من قشنگ احساس میکنم توانایی طبیعی رو ندارم..ه ...

اره حیوونی میدونی چه دردی میکشه بچه. 😫میگن دستشو زیاد تکون نمیده. بیچاره مادرش هی گریه میکنه میگه نکنه اصلا دستش در نرفته و ایراد داره. بنده خدا آنقدر فکروخیال میکنه کوفتش شد زایمان. عزیزم من نمیگم که سزارین خوبه، تو سز هم ممکنه مشکل بوجود بیاد مثل خودم که بخیه هام خیلی دیر خوب شدو هنوزم پوست شکمم میسوزه. بالاخره اینم عوارض داره. 

انشالله بسلامتی زایمان کنید هم خودت و هم نی نی در سلامتی باشید

خدااا همیشه کنارم باش... 
ولی تو سزارین اینجوری نیس. از بعد زایمان تازه رابطه برام لذت بخش تر شده نمیدونم چرا 😁قبلا فکر میکرد ...

وای خوشبحالت. من ک واس رابطه مرگمه.انقد میترسم.طفلک شوهرم اصن ب جونش نمیچسبه 😢😭 نمدونم کی قراره خوب شه. همه طبیعیا میگن بعد دوسه بار خوب شدن. من ۲۰ بار شده ولی هنوز خوب نشدم 😥

دچار باید بود... ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خدا دختر گلت رو حفظ کنه هم پاهام رو به بهبوده هم چشم های دخترم بعد ۳ماه و نیمگی خوب شد ...

خداروشکر که خوبید جفتتون انشالله هیچکس مریض نباشه. هیچکس حتی بدترین بنده خدا

عمل کرد سرشو یعنی؟ یا نه؟ انشالله خدا شفا بده بهش 

بچه ها لطفا برای مریضی خواهرم خیلی دعا کنید. خیلی در سختی و عذابه همه جوره 

خدااا همیشه کنارم باش... 
وای خوشبحالت. من ک واس رابطه مرگمه.انقد میترسم.طفلک شوهرم اصن ب جونش نمیچسبه 😢😭 نمدونم کی قراره خو ...

حالا طول میکشه خوب بشی دیگه  هر کس بدن و زایمان متفاوتی داره

خدااا همیشه کنارم باش... 
2731

بچه ها لطفا هرکس پیاممو خوند اگه زحمتی نیست برا خواهرم دعا کنه و هر چندبار که دوس داره سوره نصر رو براش بخونه میگن خیلی خوبه. دعا کنید خوب بشه 

خدااا همیشه کنارم باش... 
سلام بچه ها،شبتون بخیر❤ خوش خبر اومدم😍😍😍 شنبه صبح بود که ماماخصوصیم بهم زنگ زد و گفت که دوشنبه ...

سلام مرضیه جان خوبی؟ مبارک باشه فرشته کوچولوت 😍😍😍 ان شالله خوش قدم و خوش روزی باشه 😘😘 

بیا از زایمانت برامون بگو..

دچار باید بود... ❤️
وای خوشبحالت. من ک واس رابطه مرگمه.انقد میترسم.طفلک شوهرم اصن ب جونش نمیچسبه 😢😭 نمدونم کی قراره خو ...

عوضش من دنیز بس که اذیت میکنه و نمیخوابه اصلا نمیتونیم رابطه داشته باشیم

خدااا همیشه کنارم باش... 
بچه ها لطفا هرکس پیاممو خوند اگه زحمتی نیست برا خواهرم دعا کنه و هر چندبار که دوس داره سوره نصر رو ب ...

ان شاءالله خدا شفاشون بده

هم خواهر تو وهم زنداداش تبسم جون...

من میخونم سوره نصر رو براشون💙

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
2738
اره حیوونی میدونی چه دردی میکشه بچه. 😫میگن دستشو زیاد تکون نمیده. بیچاره مادرش هی گریه میکنه میگه ن ...

خیلی سخته...نه کلا دیشب تصمیم گرفتم برم سز..اصن جونشو ندارم درد طبیعی بکشم...

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
خداروشکر که خوبید جفتتون انشالله هیچکس مریض نباشه. هیچکس حتی بدترین بنده خدا عمل کرد سرشو یعنی؟ یا ...

عمل نکرده صبا

گفتن عملش خطرناکه و احتمال نابیناییش هست  برا همین باید با دارو کنترلش کرد

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
بچه ها لطفا هرکس پیاممو خوند اگه زحمتی نیست برا خواهرم دعا کنه و هر چندبار که دوس داره سوره نصر رو ب ...

انشااله به زودی خوب بشه

الان توی چه مرحله ای از درمانش هست؟

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   

سلام

خوبین؟ 

تبسم جون و صبا جون انشالله زنداداشتون و خواهرت خیلی زود حالشون خوب بشه🙏🙏🙏

من امروز سونو بودم

امروز 38 هفته ام تموم شد

وزن نازگل 3500 بود😱😱😱

دیگه خدا رحم کنه دخترم تپلیه😍😍😍😍

سلام خوبین؟نی نیهایی ک بدنیا اومدن مبارکتون باشه و مامانایی ک نزدیک زایمانه ان شالله زایمان راحتی داشته باشن.من امروز رفتم سونو و طبق حدس خودم نی نیم دخمله😍😍😍خیلی خوشحالم شدم.ان شالله همه اونایی که منتظرن این لحظات و تجربه کنن

خدایا شکرت.یا ضامن آهو تولدت بهترین معجزه بهم دادی😍👶
2706