2733
2734

سلام دخترم امسال کلاس ششم است...ایا تجربه یا پیشنهادی برای شرکت در ازمون های ازمایشی برای امادگی به ازمون های ورودی دارید؟...به نظر شما کدوم موسسه بهتره؟...قلم چی یا گاج،مبتکران یا واله....

گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند

ایا این ازمون ها تاثیری داره؟؟...دانش اموز دلزده نمیشه؟؟...به نظر شما در ماه چند ازمون منطقیه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مامان نیستم ولی خودم 15 سال پیش امتحان دادم و باقی قضایا،

دلزده چیه عزیزم،تو این مملکت برای دانشگاه و... ادم باید همش ازمون بده،به هرحال اگر قصدت اینه که قبول بشه باید بهش روحیه بدی و هی جلوشم نگو دلزده و اینا

Something good is going to happen
2731

خانما شما بچتون پسر یا دختر؟

شما مشکل ندارین معلم پسرتون خانم باشه؟

اخه پسرا خیلى هوشیار شدن همه چیز میفهمن.تو یکی از بهترین مدارس اصفهان اتفاقای خوبی نمیوفته چون معلمشون خانمه

خیلى آسیب داره واسه پسرا

بنظرم باید ی کمپین راه بندازیم ک معلم پسرا آقا باشه

مدرسه علوی حتی معلم اول دبستان آقاست.

چرابقیه مدارس اینطوری نباشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  دعا کنید مشکلات خانوادمون حل بشه

الان نمیدونم کلاساشون چجوریه،ولی اون موقع ها کتابای مبتکران خیلی رو بورس بود،کلاساشم خود اون مولفین درس میدادن و خیلی خوب بود.واله هم تخصصی کار میکرد،البته میگم که اون موقع ها تازه اموزشگاه هاشون رو باز کرده بودن و هر دو جا خودشون درس میدادن ولی الان به نظرم باید استادای دیگه اورده باشن.

Something good is going to happen
من داداشم نون تیزهوشان قبول شد هیچ موسسه ای نرفت فقط کتاب گرفت از روی کتاب تست می زد همین! من واله رو پی ...

ممنون عزیزم از پاسخگوییت...خیلی جو کلاس دخترم رقابتی شده همه به تکاپو افتادن...کلاس تست،ازمون های مختلف و کلی کتاب به هم معرفی میکنن...احساس میکنم این همه حجم برای یه کلاس ششمی سنگین باشه

2738
خانما شما بچتون پسر یا دختر؟ شما مشکل ندارین معلم پسرتون خانم باشه؟ اخه پسرا خیلى هوشیار شدن همه چ ...

مثلا چه اتفاقاتی  

خدای من اینقدر مهربونه که تو بهترین شرایط بمن فرزند سالم و صالح میده خدایا شکرت
ممنون عزیزم از پاسخگوییت...خیلی جو کلاس دخترم رقابتی شده همه به تکاپو افتادن...کلاس تست،ازمون های مخ ...

حواست ب دخترت باشه

بخاطر ورود ب مدرسه خوب دچار استرس يا تیک عصبی نشه

بعضی مدارس شورش رو در میارن

ای همه ن تمرین ک چی

دانشگاه ک دیگه ورودی نداره

همین تفکیک زن و مرد مارو به اینجا رسونده دیگه...بذارید یه کم در کنار هم بودن زن و مرد عادی تر بشه..والا وضع جامعه بهتر میشه😕😕😕

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
حواست ب دخترت باشه بخاطر ورود ب مدرسه خوب دچار استرس يا تیک عصبی نشه بعضی مدارس شورش رو در میارن ...

دقیقا" منم اینهمه رقابت و استرس و فشار که رو بچه ها هست رو اصلا" درک نمی کنم من مدرک فوق لیسانس از بهترین دانشگاه ایران رو دارم ولی خوب تو شرایط استخدام و کاری با همکارم که از دانشگاه آزاد یه شهر کوچیک مدرک گرفته هیچ فرقی ندارم و تصمیم دارم که خیلی تو این قضیه به دخترم فشار نیارم

مثلا چه اتفاقاتی    

قبلا بعضیاشو تعریف کردم

مثل زوم کردن رو اندام معلم

يا وقتی لز ورزش بر میگردن معلم ساعت بعد میگفتبو عرق میدین با مقنعه جلو بینیش میگیره بچه ها لحظه شماری میکردن ورزش بر ک معلم بینیشو بگیره سینش پیدا شه

يا پسره وقتی معلم دولا شده دفتر امضا کنه رفته خودشو چسبونده پشت معلم ی بچه سوم دبستانی

پسر من  قلمچی می فرستادم و یه کتاب تست که مدرسه باهاشون کار می کرد.. البته برا رفع اشکال همون سال یک ملیون به معلم ریاضی خودش دادم هفته ای دوبار برا رفع اشکال پیشش می رفت ...

.: نیکی چو از حد بگذرد، نادان خیال بد کند :.
من مامان نیستم ولی خودم 15 سال پیش امتحان دادم و باقی قضایا، دلزده چیه عزیزم،تو این مملکت برای دانش ...

تماس گرفتم با یکی از این موسسات که روال کارشون چجوریه...گفت تا اردیبهشت ۲۵ تا ازمون...به نظر من خیلی زیاده،دلزده منظورم به این مورد بود...منم حدود بیست سال پیش نمونه بودم اما بدون هیج کلاسی مسلما الان با اون موقع خیلی فرق کرده برای همین خواستم از تجربه دیگران استفاده کنم...ممنون از وقتی که گذاشتی

2706