2737
2734
به خواهرزادم دیر شیرنیوکیت ادونس دادیم رشدش کم شده بود وضعیف بود تاادونس روخوردکلی تغییرکرد.هرشیری ب ...

از چند وقتگی باید بدیم مگه خود داروخانه نمیده ؟ چقدر بد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا بچه های الرژیک خیلی کم غذان و وزن گیریشون با بدبختیه ولی هرچی بگذره بهتر میشن وزن گیریشونم خیلی بهتر میشه و وقتی حدود 3 سال بشه کاملا نرمال میشه با بچه های 3 ساله دیگه فرقی نداره

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2731
چه دکتری برده بودینش اسمش رو میگین خوب بود دکترش شیر رو چه جوری فبول کرد .الیسا کلا از اول مشگل نخور ...

دکتر زهره کاوه منش بود هنوزم که هنوزه یک سالو نیمشه ۶۰ سیسی میخوره از شیر نگاش کنی فکر میکنی نه ماهشه

به شیوه خودت زندگی کن ، اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنن😘😘
دکتر زهره کاوه منش بود هنوزم که هنوزه یک سالو نیمشه ۶۰ سیسی میخوره از شیر نگاش کنی فکر میکنی نه ماهش ...

وای عزیزم جدی خیلی سخته که شاید باید دکترش رو عوض میکردید .من درکتون میکنم خودم که صبح تا شب کارم شده گریه .یعنی شیره هم هیچی بهترش نکرد .غذای کمکی هم نمیخوره

دختر من ۶ ماهشه تازه الان تشخیص دادن به پروتین گاوی حساسیت داره شیر نمیخوره اصلا با دارو یک ذره امرو ...

سلام ببخشید دخترتون الان شیرشو میخوره ؟بهتر شده خدا رو شکر .دختر منم 5 ماهشه تازه از این شیر واسش تجویز کردن

2738
2706