کجاست؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ، سلام خدای بخشنده و مهربون ، خدای بزرگ عاقبت بخیر شدن پدر و مادرم همینطور بچه‌هامو از خودت میخوام ( التماس میکنم ) خدایا گناهامو ببخش و کمکم کن به آرزوهام برسم الهی آمین یا رب العالمین. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . اعوذ بالله من الشیطان الرجیم  ، بسم الله الرحمن الرحیم  ، قل اعوذ برب الفلق  ، من شر ما خلق ،  ومن شر غاسق اذا وقب  ، و من شر النفاسات فی العقد ، و من شر حاسد اذا حسد . بسم الله الرحمن الرحیم ،  قل اعوذ برب الناس ، ملک الناس ، اله الناس ، من شر الوسواس الخناس ، الذی یوسوس فی صدور الناس ، من الجنه و الناس .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه شهید هستش ، چندین روز گشنه و تشنه تو کانال کمیل موندن ، خاطراتش عالیه

خاطراتشو کجا بخونم؟

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
چی کجاست عزیزدلم؟

زندگینامه ، من فکر کردم گذاشتی بخونیم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ، سلام خدای بخشنده و مهربون ، خدای بزرگ عاقبت بخیر شدن پدر و مادرم همینطور بچه‌هامو از خودت میخوام ( التماس میکنم ) خدایا گناهامو ببخش و کمکم کن به آرزوهام برسم الهی آمین یا رب العالمین. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . اعوذ بالله من الشیطان الرجیم  ، بسم الله الرحمن الرحیم  ، قل اعوذ برب الفلق  ، من شر ما خلق ،  ومن شر غاسق اذا وقب  ، و من شر النفاسات فی العقد ، و من شر حاسد اذا حسد . بسم الله الرحمن الرحیم ،  قل اعوذ برب الناس ، ملک الناس ، اله الناس ، من شر الوسواس الخناس ، الذی یوسوس فی صدور الناس ، من الجنه و الناس .

کتابو من دارم میخونم الان فعلا سن هجده سالگیشم که کشتی میگیره

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
2706