2733
2734
عنوان

تجربه از شیرگرفتن و مشکل من با دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 21 پست

امروز شیر پاستوریزه بهش دادم و اب فراوان که تشنه نشه....قبل تز خواب هم غذا و سوپ زیاد دادم بهش و خیلی بازی کردم باهاش تا حسابی خسته بشه تا الان مقاومت میکرد اما عروسکش رو بغل کرد و رو پام خوابید..بیدار بشه هم بهش اب میدم ....شنیدم انار ی که سوره یس بهش خونده شده رو به بچه بدی راحت تر کنار میاد .....کسی اینکار رو انجام داده اگر خوبه فردا انجام بدم

بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تازه پسرم از شیر گرفتم ولی چون پسرم خیلی وابسته بود و هنوز دوسالش نشده دارم با شیشه بهش شیر خشک میدم تا بعدا کم کم از شیشه بگیرمش تا از نظر عاطفی لطمه نخوره

اللهم صل علی محمد وآل محمد 
منم تازه پسرم از شیر گرفتم ولی چون پسرم خیلی وابسته بود و هنوز دوسالش نشده دارم با شیشه بهش شیر خشک ...

انشالله براحتی این کار رو انجام بدی....

من بیشتر از دخترم انگار لطمه روحی خوردم .......دلم نمیییاد😐اما خب باید این کار رو بکنم دیگه داره میشه دوساله...

2728

من خودم به خاطر از شیر گرفتن عذاب وجدان داشتم شوهرمم هی نق میزد که چرا داری زود از شیر میگیریش

خیلی سخت بود ولی خدارو شکر بعد یه هفته خوب شد هم خواب شبش هم اشتهاش

میشه با دلهای پاکتون برای حاجت روا شدنم صلوات بفرستید. واقعا ملتمس دعایم 
بايد يه دفعه بگيري از شير يا كم كم ؟

من مدتی بود که شیر روزشو قطع کردم البته به مرور زمان...و امشب اولین شبیه که شیر قطع شد