2733
2734
عنوان

۶ بار سقط کردم سقط مکرر ناشناخته

1336 بازدید | 34 پست

دوستان عزیزم ده سال هست ازدواج کردم ۶ بار سقط داشتم ۴ تا بعد از تشکیل قلب و شنیدن صدای قلب جنین بود ۲ بار هم بارداری پوچ داشتم

همه نوع ازمایش دادیم که چه من چه همسرم هیچ مشکلی نداشتیم و همه نوع دارو رو امتحان کردیم اما نتیجه نگرفتیم خلاصه با اینکه در ازمایشات ما هیچ مشکلی نبود اما همه جور دارو رو خوردم

بیمارستان رویان و صارم می رم دکترای اونجا پیشنهاد دادند که پی جی دی کنم این کار رو با هزار مکافات انجام دادم در پی جی دی مشخص شد نصف جنین های ما مشکل کروموزومی داشتند ( البته ازمایش کروموزومی من و همسرم نرمال و خوب بود) بعد از انتقال جنین های سالم متاسفانه بازم در هفته ۶ سقط شد

به دکترا مراجعه کا کردم خودشون هم مونده بودند و هیچ جوابی نداشتند که بدند اخر سر هم گفتند علم پیشرفت نکرده و علت سقط مکرر شما معلوم نیست و برید تخمک اهدایی بگیرید اما همسرم خیلی مخالف هست و میگه دیگه دنبال درمان نمی ام در ضمن اگه تخمک اهدایی هم بگیرم ولی بازم جواب نده چی کنم به خدا دیگه خسته و ناامید شدم می گم یعنی میشه خدا یه معجزه کنه 

کسی بوده تجربه مشابه داشته باشه و بچه دار شده چی کار کنم راهنماییم کنید 

حق داری 

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط میتونم واست دعا کنم به همین زودی طبیعی باردار بشیو بچت سالم بمونه انشالله🙏🙏🙏😥

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2728

عزیزم تخمک اهدایی نگیر.‌‌ .. وقتی حامله میشی ینی تخمک داری... نمیدونم اعتقاد داری یا نه شاید چله داری؟ 

زن باید مغرور و خودخواه و بی درک و فهم باشه تا مرد زندگیش عاشقش باشه..😏
2738

خیلی سخته😢

انشاله به حق این روزای عزیز خدا کمکت میکنه

درسته علم به حد کمال نرسیده ولی غیر از علم و اصول پزشکی یسری جریانات دیگه تو این دنیا هست که علم پیشش کم میاره

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕

ان شاءالله به حق این ماه عزیز با تخمک اهدایی جواب بگیری و بارداری خوبی رو پشت سر بذاری نی نی تو بغل کنی.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2706