2410
2553

ترم اول از بالای پل هوایی دانشگاه لیز خوردم  و پالتوم نقش  اون زنجیر گردان  دور تانک  و ایفا کرد  و به صورت خیلی شیک  از بالاترین پله لیز خوردم  و اومدم رسیدم پایین!!چند تا سال بالایی رد شدن کبود شده بودن از خنده  اما نخندیدن..برگشتم بالا رو نگاه کردم دیدم دوستام  کف پل هوایی ترکیدن  از خنده  و واسم دست تکون دادن😂😂😂😂😂

به زندگیم خوش اومدی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂😂😂😂😂عاشقتم و دیگر هیچ

فدات برم 😥😥😆😆😘😘😘😘😍😍

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وای باورم نمیشه کویین، چه کردی با استاد!

آدامس بود یا موشک دور برد که اینطور شلیک شد؟!

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
2720
2714
والا یه بنده خدایی تعریف میکرد با دوست پسرش رفته بودن بیرون شام  پیتزا گرفته بودن و ایشون هم ک ...

واااای نمیری دختر خخخخخ

تو همان هوای دل انگیز صبحی که به خاطرش پنجره را باز گذاشته ام😚

یه بار داشتیم یواشکی تو یه مهوونیی خیلی بزرگ فامیلی با دامادمون شوخی میکردیم 

اومدم بزنم پشت گزدنش بشوخی

یه صدای بلندی داد همه برگشتن

تا سه روز سرنماز دعا میکردم بمیرم دیگه فامیلمونو نبینم😂😂😂😂😃😃😃😃

مورِه میبینی که شر و با صفایُم؟بچِه محله امام رضایُم.  زلزلیُم،حادثِیُم،بلایُم !!! بِچِه محله امام رضایُم

من پدرشوهرم تو دستشویی بود یهو در دستشویی رو باز کردم چهارطاق چندثانیه با پدرشوهرم خیره تو چشمای هم زل زدیم پدرشوهره هم نشسته بود سر توالت واسه خودش تو حال خودش بود یهو شوک شد😂

شب قبل از عروسیمم بود استرس داشتم حرکاتم دست خودم نبود😁

از پله های هتلی که واسه ماه عسل رفتیم با ی کفش ده سانتی افتادم همه هم دیدنم.آبروم رفت هنوزم بهش فکر میکنم به خودمو کفشام لعنت میفرستم.انگار دست و پا چلفتی بودم

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
2706