2410
2553

من تاریخ شروع آخرین پریودی 5 شهریور بوده

تاریخ پریودی ماه قبلش هم 9 مرداد بوده و تيرماه هم 8 تیر بوده، با وجود این تفاسير کسی ميتونه بگه الان بچه ی من چند هفتشه؟؟؟ هنوز نرفتم سونو ک دقیق بفهمم

شــــکر  واســـه  نیـمــه  پـُر لــیـوان  

میتونی بری تو این سایت.خیلی خوبه.دانشنامه فرزند

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه طبق این گفته ک اگه 28 روزه هست، منم ک 28 روزه نبوده. بعد ی جا گفته ک اگه نیست ماههای قبل رو بزن ک من گیج میشم نمیدونم چکار.کنم

2456

کی فهمیدین باردارین؟

با توجه به تاریخ آخرین پریودی هفته پنجم بارداری هستین و جنین احتمالا هفته سوم

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 

بچه ها من هم ۲ شهریور آخرین پریودیم بود ولی دیروز آزمایشش منفی شد

دختر گلم قند عسل منو بابایی چشم براهتیم به موقع بیا که لباسات داره دست دوم میشه بس که ماچش کردیم😅.(دختر آبانی من) 😍💗👨‍👩‍👧
2714
یعنی الان جنین 3 هفته ایه؟ من چهارم محرم فهمیدم نست بی بی چک زدم

کسی نیس

دختر گلم قند عسل منو بابایی چشم براهتیم به موقع بیا که لباسات داره دست دوم میشه بس که ماچش کردیم😅.(دختر آبانی من) 😍💗👨‍👩‍👧

امروزم سونو دادم اگه باردار بودم بنظرتون تو سونو معلوم میشد

شاید باید هنوز ی کم دیگه صبر کنی بتا پایینه مشخص نشده  ب هر حال هنوز ک پری نیومده درسته؟

آره پری نشدم آزمایشگاه بهم تیتر بتا نداد فقط نوشت بود منفی من ندیدم عددش چنده

منظورم اینه شاید زود دادم امروز یکی تاپیک زد ۱۵ روز بعد موعدش آزمایشش مثبت شد

آره پری نشدم آزمایشگاه بهم تیتر بتا نداد فقط نوشت بود منفی من ندیدم عددش چنده

والا دوست من 10 روز از پری گذشته بود رفته بود آزمایش بتا گفته بودن منفیه پری هم نمیشد، طفلک هر چی دارو خورد بازم پری نشد بعد دوبازهج10 روزبعدش رفت جواب مثبت شده بود 

2706