2410
2553
عنوان

دوقلویی

467 بازدید | 26 پست

سلام. بچه ها من برای دوقلویی رفته بودم دکتر تحت نظر ی خانوم دکتری ک خیلی تعریفشو شنیدم. اما الان یدونه باردارم. دیروز رفتم سونو قلبش تشکیل شده بود گف یدونست خییییلی ناراحتو داغونم از دیشب کارم شده گریه. میگم کاش ی دکتره دیگه هم میرفتم قبلش. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
بیاید دلداریم بدید. اصن خوشحال نیستم

وقت یاد آدم هایی بیفتی که چندین ساله آرزوی یه دونه نی نی دارند آروم میشی

شکر نعمت نعمتت افزون کند ...

تا رضا(ع)هشت و جواد(ع)نه باشد * بگزارید که هشتم گرو نه باشد
2714

منم دیوونه دوقلو بودم با اینکه شرایطم خاصه و تو باردار شدن محدودیت دارم ولی نشد در عوض میزارم تفاوت سنی دو تا بچه کم باشه تا با هم بزرگ بشن

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕
منم دیوونه دوقلو بودم با اینکه شرایطم خاصه و تو باردار شدن محدودیت دارم ولی نشد در عوض میزارم تفاوت ...

اره ولی اونجوری یبار همه چیو تحمل میکنه ادم. اما اینطور دوبار بارداری. دوبار زایمان. شما وقتی فهمیدی یدونست ناراحت نشدی؟ شماهم دارو مصرف کردید

اره ولی اونجوری یبار همه چیو تحمل میکنه ادم. اما اینطور دوبار بارداری. دوبار زایمان. شما وقتی فهمیدی ...

نه ناراحت نشدم گفتم حتما صلاحم نبوده

من مشکل کلیه دارم دکتر کلیم تحت شرایط خاص اجازه بارداری بهم داد اصلا اجازه نمیداد بهم گفت فقط همین یکبار اجازه داری ...بخاطر همین دوست داشتم که حداقل حالا که اجازه داده دوقلو باردار بشم خودم فقط یه دونه داداش دارم خیلی دوست داشتم دور و برم خواهر برادر زیاد داشتم... به دکتر زنان که در مورد دارو برای دوقلوی صحبت کردم اجازه نداد گفت ریسک زیادی برات داره ... آخه در مورد همین یه دونه هم قبلش تمامی خطرات و عواقب باردار شدن هم گوشزد کردن...ولی نشد حتما به صلاحم نبوده خداراشکر تا حالا مشکل خاصی نداشتم و خدا کمکم کرده ولی قصد دارم 2 ساله دیگه نی نی دوممو بیارم😊

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕
2706