2726

من پسرمو ميبرم كلاس زبان،،، نيمه خصوصيه، ترمي ٨٥٠ تومن،،، ترم سه ماهه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ايران اكسفورد جلسه اي ٧٥ تومنه

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1949218&slug=%D8%A8%DA%86%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86-%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D9%8A%D8%AF%D9%8A%D9%86-%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D9%83%D9%87-%D9%85%D9%86-%D9%8A%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D9%88-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D9%85-%D9%8A%D9%87-%DA%86%D9%8A%D8%B2%D9%8A-%D8%A8%D8%A8%D8%B1%D9%85&postId=65016275
2728

دوست من فوق ليسانس زبانه

طراح سوال امتحان نهايي و معلم حرفه اي

كنكور رو ميگيره بين جلسه اي ١٠٠ تا ٢٠٠

زبان وضعيتش با درساي ديگه فرق داره 

بقيه كلاس كنكورها بين ٣٠٠ تا ١ مليون هم خصوصي داره

اقاي هاشمي يا بابايي واس زيست و شيمي تا جلسه اي يك مليون هم ميگيرن

ولي زبان فرق داره

دست توش زياده و بيشتر از ٣٠٠ در بهترين حالت كشش نداره

يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!

قيمت هاى متنوعى وجود داره و از نظر من واقعا بعضى هاش قابل قبول نيست. 

من ارشد زبانم و اگه يه كار خيليييى تخصصى كنم مثل تدريس آيلتس، اون موقع جلسه اى ١٥٠ مى گيرم. ديگه ٢٠٠ به بالا مضحكه به نظرم. 

براى كاراى ساده تر، يا كارايى كه آنلاين تدريس مى كنم و لازم نيست برم خونه ى كسى كمتر مى گيرم.

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
دوست من فوق ليسانس زبانه طراح سوال امتحان نهايي و معلم حرفه اي كنكور رو ميگيره بين جلسه اي ١٠٠ ...

مینا جان میشه بدون مدرک دانشگاهی شیمی رو یاد گرفت و تدریس خصوصی کرد؟

گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.
دوست من فوق ليسانس زبانه طراح سوال امتحان نهايي و معلم حرفه اي كنكور رو ميگيره بين جلسه اي ١٠٠ ...

جلسه ای؟؟؟ 😨😨😨یعنی برای دوساعت یه تومن میگیرن این نرخ دیگه دستم نبود. کم مونده شاخ دربیارم

.
میشه توضیح بدین یادگیریه آنلاینو بی زحمت

چشم عزيزم.

اين يادگيرى از طريق اسكايپ هست. بيشتر واسه اونايى هست كه مى خوان صحبت كردنشون پيشرفت كنه. فعاليت هاى مختلفى در اين راستا انجام مى ديم كه من چند نمونه ش رو بهتون مى گم.

مثلاً مجموعه اى از تصاوير نشون داده مى شه كه داستان مشخصى دارن. چند تا ساختار و كلمه ى كليدى هم داده مى شه بعد زبان آموز سعى مى كنه داستانى رو كه تو شكل هست توضيح بده. يا در مورد هر شكل جمله بگه.

ويديوهاى ٤-٥ ديقه اى رو مى بينيم و در موردش حرف مى زنيم. لغات جديدش رو مى گيم و ايرادهاتونو اصلاح مى كنيم با هم. 

متن هاى كوتاه با موضوعات متنوع مياريم كه لولش يه مرحله بالاتر از دانش فعلى تون باشه. دوباره لغات و ساختار هاشو معرفى مى كنيم. شما با اون لغات و ساختارها جمله مى سازين بعد متنو مى خونيم و شما اون چه رو كه تو متن بود بايد با دانش خودتون خلاصه وار توضيح بدين. منم كمكتون مى كنم و ايرادها رو درست مى كنم. و خيلى فعاليت هاى ديگه. البته بايد يكى دو تا كتاب تهيه كنين. 

گاهى اگر لازم بود من مطلب خاصى رو به ايميلتون مى فرستم تا براى جلسه ى بعد اونو پرينت شده مقابلتون داشته باشين. 

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...

سلام

بنده دكتري زبان انگليسي دارم و كلاس هاي مكالمه ي زبان انگليسي مقدماتي تا پيش رفته رو به صورت آنلاين برگزار مي كنم...فايل هاي صوتي رو هم باقيمت مناسب ترجمه مي كنم..خودم هم فايل هاي روانشناسي انرژي مثبت با ترجمه از جول استين رو دارم كه معركست...هم زبان تقويت ميشه هم انرژي ميگيريد...قيمت خيلي مناسبة...هر كس لازم داره لطفا بياد pv.

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.
2706