2737
2734
عنوان

بلوغ زودرس دختر کلاس دومی داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 121227 بازدید | 387 پست
سلام استارترعزیز من دخترم هفت سالوپنج ماهشه بعضی وقتهاخیلی کم تولباس زیرش ترشح دیدم سینشم اصلا رشدنک ...

نه عزیزم بعضی وقتها دختر بچه ها که عفونت بگیرم ترشح دارن

دختر شما خدا را شکر هیچ علامت بلوغ زودرس نداره

اولین علامتش همون سن استخوانی هستش که دختر شما یکسال هم کوچکتره،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم بعضی وقتها دختر بچه ها که عفونت بگیرم ترشح دارن دختر شما خدا را شکر هیچ علامت بلوغ زودرس ن ...

ممنون عزیزم ناراحتم نباش توکه زودبهش رسیدی بایدخوشحالم باشی این آمپولارومن خیلیاشنیدم زدن هیچ عوارضی نداره خیالت راحت باشه تازه داری لطف بزرگی به دخترت میکنی که به فکرش بودی من یه دکترتوفامیلمون هست ازاونم پرسیدم این آمپولا عوارضی نداره

2731
متشکرم عزیزم،من اطرافیانم خیلی فضولا تو رو خود بچه میارن، خانم همسایه بارها به من گفته دخترت داره س ...

اوه به من انقدر گفتن سینه داره

از کلاس دوم براش نیم تنه میپوشونم

لباس هاشم یه جور میگیرم کمتر به چشم بیاد

اما وقتی بقیه اینطور میگن میگم بله دخترم فول آپشنه

هم زیباست هم خوش هیکل هم سفید

🖤 

سلام من دخترم ۷ ساله ام را دکتر غدد بردم عکس از مچ دستش گرفت سن استخوانی ۱۱ سال بود دکتر داروی دیفرلین نوشت هر ۲۸ روز تزریق بشه کسی این مشکل داشته؟عوارض این دارو چیه ؟آزمایش هم داد استروژن ۱۵ بود بر اساس اینها دکتر آمپول تجویز کرد البته سینه هاش هم کمی برجسته شده و ۸ کیلو اضافه وزن داره قدش هم بالای نمو داره یکی دو تا موی کلفت هم پایین تنه اش داره  من دکتر دیگه نبردم و دارو را استفاده کردم نمی دونم این علائم کافیه برای بلوغ زود رس 

متشکرم عزیزم،من اطرافیانم خیلی فضولا تو رو خود بچه میارن، خانم همسایه بارها به من گفته دخترت داره س ...

عزیزم من خودمم کلاس سوم پریود شدم 

یعنی سن بلوغ واقعی دخترها از نه سالگیه که کم کم علایم خودش رو نشون میده 

هیچ مشکلی هم ندارم پریودم از اول منظم بود فقط چون زودتر از بقیه به بلوغ رسیدم انگاری عقلمم بیشتر از همسن های خودم بود و یکم از این بابت اذیت شدم 

2738
سلام من دخترم ۷ ساله ام را دکتر غدد بردم عکس از مچ دستش گرفت سن استخوانی ۱۱ سال بود دکتر داروی دیفرل ...

بله همین که سن استخوانیش بالاست یعنیونزدیکه بلوغه

یعنی الان با اینکه ۷سالش هست بدنش مثل دختر ۱۱ساله هست

کار هوبی کردی دارو زدی وگرنه بزودی پریود میشد

بله همین که سن استخوانیش بالاست یعنیونزدیکه بلوغه یعنی الان با اینکه ۷سالش هست بدنش مثل دختر ۱۱ساله ...

سلام عزیزم دخترگلت خوبه؟ اگه میشه منم راهنمایی کن. دخترم ۸ونیم سالشه.ترشح منظورت چجور ترشحیه؟ دختر من گاهی لباس زیرش لکای زرد کوچولو داره البته چیز جدیدی نیس.موهای پایین شکمش نرم و کرکی.واینکه رسد سینه منظور چحوریه؟ دورهاله هم بززگ میشه اینکه که میگن نوک داره ینی جی خب سیته صافم نوک داره نه؟ نگرانم

سلام عزیزم دخترگلت خوبه؟ اگه میشه منم راهنمایی کن. دخترم ۸ونیم سالشه.ترشح منظورت چجور ترشحیه؟ دختر م ...

دختر من ترشح زیاددددد داشت لباس زیرش خیس خیس می شد.

اگر سینه دخترت توش سفته یعنی داره رشد می کنه ولی اگر نرم باشه مشکلی نیست.

دختر من ترشح زیاددددد داشت لباس زیرش خیس خیس می شد. اگر سینه دخترت توش سفته یعنی داره رشد می کنه ول ...

استارتر عزیز...خواهشا جواب منو بده نگرانم خیلی...تو شهر کوچیکی هستم الانم بخاطر کرونا نمیتونم برم شهر بزرگ برای دکتر..دخترم ۸سالشه هم قد و هم وزنش کمه..سینه هاش یه کم بزرگ شده و یه کم شرمگاهش موهاش رشد کرده نازکه ولی...چکار کنم من..زمان دارم هنوز تابستون ببرمش دکتر به بلوغ نرسه یه وقت خیلی ضعیفه

خدایا نگهدار دخترم و پسرم باش..
استارتر عزیز...خواهشا جواب منو بده نگرانم خیلی...تو شهر کوچیکی هستم الانم بخاطر کرونا نمیتونم برم شه ...

ببخشید عزیزم من خیلی نی نی سایت نمی ام.بخاطر این دیر جواب میدم.

عزیزم الان تا می تونی دخترت رو وادار کن بپر بپر کنه.طناب بزنه.بدوه

کلا بچه هایی که زیاااااد فعالیت ورزشی داشته باشن دیرتر به بلوغ می رسن

روزی حداقل ۲ ساعت بدوه.بپره طناب بزنه.

لاک و رژلب ممنوع

غذاهای شیرین و چرب و چیلی ممنوع

پنیر پیتزا ممنوع.کاکایو و قهوه ممنوع

ان شاالله که چیزی نیست.بد به دل راه ندین

فیلمهایی مثل السا و آنا ممنوع 

ببخشید عزیزم من خیلی نی نی سایت نمی ام.بخاطر این دیر جواب میدم. عزیزم الان تا می تونی دخترت رو وادا ...

ممنون عزیزم...متاسفانه دخترم تنبله حسابی...پیتزا زیاد میخوره که خودم درست میکنم وای پنیر داره به هر حال...فیلم هم خودم چک میکنم..کلا از چیزای جنسی چیزی نمیدونه...ممنون از راهنماییت..معمولا چند وقت بعد از رویش سینه و موی شرمگاه به بلوغ میرسن

خدایا نگهدار دخترم و پسرم باش..
2706