2726
عنوان

نذر صلوات دارم،کمکم میکنید؟

491 بازدید | 20 پست

دوستای گلم 14000 هزار نذر صلوات دارم

میشه بهم کمک کنید

الهی به حق مظلومیت حسین حاجت روا بشید

الهی شش ماهه امام حسین واسه اجابت دعاتون بشه

الهی حضرت ابوالفضل با دست های بریده اش دستگیر شما بشه

به حق مظلومیت حضرت زینب به خواسته هاتون برسید

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منو نمیگی یک میلیون صلوات نذر کردم...

منم 100تا واست میفرستم انشاالله حاجت روا شی

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم
عزیزم چذا اینقدر زیاد نذر کردی که حالا توش بمونی

چرا توش بمونم عزیزم

دارم میفرستم

نذرم اینطوریه که واسطه بشم دیگران هم اگه دوست دارن تو ثواب صلوات فرستادن شریک بشن وگرنه هیچ اجبار و اصراری نیست گلم

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
چرا توش بمونم عزیزم دارم میفرستم نذرم اینطوریه که واسطه بشم دیگران هم اگه دوست دارن تو ثواب صلوات ...

منم پونصد تا

پشت آن کوه بلند سبزاریست پر از یاده خدا...ودر آن دشت کسی میخواند که خداهست دگر غصه چرا.‌..خدا ناامیدم نکن لطفااا
تا فردا صبح بشه بهتره عزیزم  حاجت روا بشی😊😍

ممنونم همچنین همه کسایی که منتظرن نی نی هستن بحق این روزا حاجت روا شن 

شکرگزاریدر دوره ی ۲۸ روزه شکرگزاری با ما همراه باشید و زندگیتون رو تغییر بدید
2706