2726

من ده روز ديگه سزارين ميشم

جديدا خيلي از لحاظ روحي ضعيف شدم ميترسم اين وضعيت تشديد بشه و افسردگي بگيرم😔

اينم بگم كه از اول بارداري تا اين ماه هاي اخر خوب بودم

يكي دوماهه حساس و زودرنج و عصبي شدم

ايا بعد زايمان روشي چيزي هستش كه انجامش كمك كنه؟ يا مثلا خوراكي خاصي؟

من همش خوابهای بد میبینم 

در صورتیکه تا الان یه خوابم ندیده بودم 

😢😢😢

دیشب شب تا صبح مثل مرغ سر کنده بودم اخرشم خواب رفتم یه خواب بد دیدم پریدم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول از همه تغذیه ...گوشت و خرما بخور زودتر بخیه هات خوب شه.بعدم دور وبرت باید شلوغ باشه تا فکرت مشغول نباشه و بچه رو نگه دارن...اگه دیدی حاد شد قرص ویتامین ب کمپلس مصرف کن.

پسر من،بزرگ مرد تاریخ😊
2728

دوست عزیزم

بهم ریختگی روحی تو این روزا کاملا طبیعیه و دلیل بر این نمیشه که شما حتما افسردگی پس از زایمان میگیرید.سعی کنید رابطه عاطفیتون رو با همسرتون قوی کنید.برای اومدن مهمون کوچولوتون برنامه بریزید.برنامه های آخر روزای دونفره تون رو اجرا کنید.دعا بخونید و سعی کنید تو محیط های شاد قرار بگیرید و اخبار منفی رو از زندگیتون حذف کنید

در مورد خوراکی ها.طبیعتا خوردن سبزیجات و میوه های تازه و غذاهای تازه نقش زیادی تو روحیه تون داره.همینطور خوردن شکلات تلخ و بستنی که بسیار شادی آور هستن😊

به امید یک زایمان راحت دوست عزیزم

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
من همش خوابهای بد میبینم  در صورتیکه تا الان یه خوابم ندیده بودم  😢😢😢 دیشب شب تا صبح ...

دقيقا منم كابوس ميبينم

اينكه دور از جون مرده به دنيا اومده و ... مشابه اين خوابها رو ميبينم

دقيقا منم كابوس ميبينم اينكه دور از جون مرده به دنيا اومده و ... مشابه اين خوابها رو ميبينم

وای منم 

کاش زودتر بگذره 

میگن هفته های اخر خوب بخوابین 

ولی من نمیدونم چرا همش بیدارم اصلا دلم نمیخواد بخوابم.

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

براي جلوگيري از اين حالت كاري نمي شه كرد

چون به هم ريختگي هورمون ها باعث افسردگي مي شه و كاملا هم طبيعيه...من خودم قبل از زايمان تا روز اخر حالم خيلي خوب بود ولي چند روز بعد از زايمان حالت غم شديد داشتم اونم بي دليل

اما بعد از دو سه هفته خود به خود خوب شدم