2737
2739
عنوان

شما بیاین بگین چیکار کنم با این طفل معصوم

| مشاهده متن کامل بحث + 2814 بازدید | 75 پست

من مامانم خیلی مهربونه ,خیلی خیلی...

ولی یه دفعه چهار پنج سالم که بود,خواهرم رو اذیت کردم.مامانم  بهم گفت بیا بریم بیرون...تا از خونه رفتیم بیرون ,خودش رفت تو و من رو گذاشت پشت در...

اون موقع ها زندایی م طبقه ی پایین مون مینشست که بچه دار نمیشدن...

هرچی گریه کردم و التماس کردم که مامان بذار بیام تو...میرم بچه ی زندایی اینا میشما و....راهم نداد تو  

یه نیم ساعت پشت در نشستم و گریه کردم تا درو باز کرد...

ب خدا هنوز یادم مونده,هنوز اثرش روم مونده با اینکه مامانم خیلی تلاش کرد بعدا جبران کنه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرش یه دو سه دیقه پیش اومد دم در هوار میکشیدا هواااار

یعنی مطمئن شدم تعادل روانی نداره کاملا

طفلکو از خواب بیدار کردم خوابالو بردمش دم در و دادمش به مادرش

کلی خواهش و التماس کردم که طفلی تقصیری نداره من ترسیدم آوردمش تو که شما نگران نشین بچه کجا رفته و کسی نیاد بلایی سرش بیاره یهو و از این حرفا

123 هم زنگ زدم ایشالا که بیان و ترتیب اثر بدن بلکه این طفلک نجات پیدا کنه

فقط دعا میکنم بلایی نیارن سرش...

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
2728
خوب دیگه بدتر از این که نمیشه  تازه نمیفهمه کی ز زده اورژانس که ‌الان ز بزن بگو شرایطتون چیه ا ...

گفتم مادرش شرایط روحی خوبی نداره هم خودش هم بچه در عذابن بچه خیلی کوچیکه بارها دیدیم بیرونش میکنه آزار جسمی میدتش

خدا کنه کاری کنن براش

2738
اومدن؟؟؟

نمیدونم راستش خبر ندارم

دیشب که فکر نکنم اومده باشن تا وقتی بیدار بودم صبحم خبری نبود تا جایی که حواسم بود

ایشالا که اومده باشن و من ندیده باشم...

دوباره زنگ میزنم اگه خبری نشه

خانمی اتقاقی این تاپیکو خوندم دلم خون شد .....الان شرایط اون بچه چطوره ...خبر داری ازش؟

نمیدونم والا عزیزم، ای کاش که خوب باشه و تغییر کرده باشه مادرش، ما یه سال بعد جابجا شدیم از اون ساختمون الان دیگه خبری ندارم که شرایطش چطوره😑

2706