2726

سلام به همه☺ 

ادامه ی حرفم : اما مدافعان حرم بهم ثابت کردن سخت اشتباه میکردم! 

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

درسته بدی و دروغ و ریا و سوءاستفاده و کلا اتفاقات منفی زیاد شدن؛ ولی هنوز هم آدمای خوب خیلی زیادن! این واقعا جای امیدواریه... هنوزم با یه اتفاق تلخ کلی اشک جاری میشه و مردم همدردی میکنن...

دقیقا...باعث افتخارمه که توی سالهایی دارم زندگی میکنم که با این شهدا و مدافعان هم عصرم...احسنت استارتر👌

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو همین سایت! تا میگی التماس دعا کلی کاربر مهربون میان و با دل پاک برای حل مشکلت دعا میکنن😍 من به دعاتون ایمان دارم... التماس دعا..🙏🙏🙏

مدتی بود از همه نا امید بودم و فکر میکردم این دنیا دیگه جای زندگی نیست؛ درسته خشونت و جنگ خیلی زیاد شده؛ ولی درکنارش هم روزانه کلی کمک به هم نوع توی دنیا اتفاق میفته! هر سال بیشتر از سال قبل...

امام حسين باز هم تنها ميموند 

چون خيلي ها مخالف مدافعان حرم هستن 

من حتي يه وقتايي ميگم اگه جنگ ايران و عراق الان اتفاق ميفتاد آيا كسي بود بره بجنگه و از خاكمون دفاع كنه يا بازهم بودن زنهايي كه بگن اگه تو بري شهيد بشي بچه بي پدر بزرگ ميشه و گناه اين بچه ها چيه كه پدر نداشته باشن و كناه اين زنها چيه كه تو اوج جووني بيون بشن 

لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
من پول رو نمیگرفتم. از بابت هیچ شکی ندارم

خیلی خوبه عزیزم ...

منم همینطور 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

آره دیگه با این وعده ها جوونا رو به راه خلاف یا اعتماد به دشمن می کشونن ... مثل داعش اونام به وعده پول و بهشت میرن ... 

الشیطان یعدکم الفقر و یامرکم بالسوء و الفحشا و الله یعدکم مغفرة منه و فضلا 

یعنی شیطان به شما وعده ی فقر میده و شما رو از فقر می ترسونه و به کار زشت و فحشا می کشونه اما خدا وعده ی مغفرت و گشایش از جانب خودش میده ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
امام حسين باز هم تنها ميموند  چون خيلي ها مخالف مدافعان حرم هستن  من حتي يه وقتايي ...

نه عزیزم؛ طبیعتا از هر دو قشر وجود دارن؛ خیلی از حرفهایی که زده میشن تقریبا میشه گفت گوینده دقیقا نمیدونه داره چی میگه!! ولی اونی که با دل پاک از جون و خانواده ش میگذره دقیقا میدونه داره چیکار میکنه... خدا خودش کمکشون کنه و توان بده...

قطعا منم پول رو نمیگرفتم.چون ازین بابت تقریبا مطمئنم(البته خدا باید کمک کنه)ولی ترس از این واقعه شاید قدمامو سست میکرد

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
2706