2733
2734
عنوان

پودر بچه

37297 بازدید | 27 پست

سلام دوستان مامانهای گل. نخندینا اما من نمیدونم کاربرد پودر بچه دقیقا چیه. شوهرم همش میپرسه چرا به بچه پودر نمیزنی رفتم یکی هم خربدم اما نمیدونم چه زمانی باید بزنم و اصلا برا چی خوبهد میترسم بره تو مجاری تنفسیش آلرژی بیاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه کجاش میخوای بزنی که تنفس کنه!

پودر بچه رو وقتی بچه رو از حمام میارن میزنن به قسمتهایی از بدنش که عرق میکنه تا عرق سوز نشه،یا وقتی میشوریش ب پاها و باسنش که خشک بشه نسوزه

مادر شدن یعنی زندگیت بسوی یه هدف خاص میره،اونوقته که ثانیه ثانیه زندگیتو به وقت مادری تنظیم میکنی.

خییلی کم پودر بریز تو دستت آرووم بکش زیر بغل و زیر گلو و پشت گوشش 

حتما اول تو دستت بریز مستقیم رو بچه نریز که پخش بشه بره تو حلقش 

تهایت تا 3 ماهگی کاربرد داره 

❤💚❤😍تیکر تولدمه😍❤💚❤
2738

عزيزم پودر بچه تو خارج و ايران خيلي منع شده 

چون ميگن اولن ممكنه پخش بشه تو هوا و باعث آسم و نفس تنگي بشه

ثانين من ك ب همه حرفا گوش نكردم و خريدم و يه ماه اول استفاده ميكردم ي حالت خميري ميداد روي ناحيه و داخل دستگاه تناسلي دخترم

و دكتر گفت اين ذرات چيه روي ناز ِ بچه   

و بعد ديگه منع كرد

يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!

دوستای گلم که محبت کردین و جواب دادین واقعا ربطی به مجاری تنفسی نداره؟ خوب گرد هست دیگه. پخش میشه تو هوا بچه تنفس میکنه. مگه از باسن تا بینی بچه بیشتر ازبیست سی سانته؟ همچین جوابمو دادین انگار نمیدونین مماخ بچه کجاست 

پودر بچه رو تو‌پوشکش نزنی با ادرار قاطی میشه، بدتر سوختگی میاره، فقط تو تابستون به درد جلوگیری از عرق سوز شدن میخوره 

که به تنش بزنی، اصلا جلوی بچه نریزش تو دستت که واسه مجاری تنفسی ش ضرر داره

در کل استفاده نکنی بهتره یعنی سودی ندارد

اینا رو تو کلاس بارداری به من‌گفتن

عزيزم پودر بچه تو خارج و ايران خيلي منع شده  چون ميگن اولن ممكنه پخش بشه تو هوا و باعث آسم و ن ...

اره خودمم از همین میترسم چون خیلی راحت تو هوا پخش میشه و ممکنه بچه تنفس کنه. ممنونم عزیزم

پودر بچه رو تو‌پوشکش نزنی با ادرار قاطی میشه، بدتر سوختگی میاره، فقط تو تابستون به درد جلوگیری از عر ...

خیلی ممنونم دوست خوبم. من راستش بچم ادرار سوخته نمیشه چون زیاد میشورمش البته با آب خالی بعد از ادرار و با کمی شامپوی رقیق شده بعد از مدفوع. پوشکشم زود عوض میکنم تا بحال نسوخته فقط یکبار بعد از تولدش به پوشک کانفی حسایت داد فکر کنم چون معطر بود اونموقع پماد کالاندولا زدم بعدشم پوشکشو عوض کردم. 

پس کلا پودر نزنم. درسته؟

اصلا واسه چی می خوای استفاده کنی؟

اگه واسه پاش هست که الان کلی کرم هست

من که جزو وسایل سیسمونی خریده بودم همون جوری انداختم رفت حتی بازش نکردم

واسه عرق کردنم به خوای استفاده کنی 

که نکنی بهتره به قول خودت میره تو حلق بچه

2706